Arkadaş bulma sayfası

Anasayfa > blog > Arkadaş bulma sayfası

Arkadaş Bulma sitesi

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yazacağım makalelerden biri olan arkadaş bulma sitesi hakkında biraz bilgi vereceğim. Bilindiği gibi yüzlerce tanışma siteleri bulunmaktadır. Bunlardan biri olan kelebekci.net sizlere daha seviyeli ve dürüst sohbetler sunmaktadır.

Ciddi dost sitesi

Arkadaş arama sayfası

Arkadaş arama sayfası

Bizim sunucumuzda dostluğa verilen önemin en ön planda olduğunu söylemek isterim. Sevgilerin en yücesi, en derini dost sevgisidir. Arkadaş sevgisi, insanın başkasını kendinde, kendini de başkasında bulmasıdır bir bakıma. Kişi önce kendine yakınında olanı sever. Bu, bireyci bir sevgidir. Bununla başlar insan olgunlaşmaya, gelişmeye.

Sohbet sitelerinin de en çok önem verdiği konulardan biri olan özellikle arkadaş bulma sitesi adına açılmış sitelerin en önemli noktalarından biri ciddi dost ve arkadaştır. Oraya gelen kullanıcının rahatlıkla vakit geçirmesi sıkılmaması için yapmış olduğumuz diğer çalışmalar ise oyun ve radyo kanallarıdır. Sizin kanalda ciddi bir şekilde arkadaş bulmak için geldiğinizi biliyor ve yazdığınız her cümleyi takip ediyoruz. Yazı, insanı sonsuza dek temsil edebilecek en köktenci güç olarak duruyor karşımızda. Ve sonsuzluk anlayışımızın bizi getirdiği noktada insan, yazdıkça ölümsüzleşiyor. Siz arkadaş bulmak için çabalarken en yakınınızdaki arkadaşlarınızı ihmal edebilir görmezden gelebilirsiniz, o yüzden arkadaş bulma sitelerinde bunu rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Aradığınız arkadaşı bularak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Mükemmel ortamların buluşma sitesi olan kelebekci.net dürüst ilişkiler seviyeli dostluklar kurmak için ve en güvenilir sohbetlerde bulunacağınız arkadaşlık sitesidir.

 

kelebekci.net arkadaş bulma sitesi kuralları.

  1. Kullanıcıların sohbet kanallarında argo/küfür kullanmaları yasaktır. Kullanan kullanıcılar görevliler tarafından uyarılmaktadır.
  2. Kanalda bulunan kullanıcıların kanal görevlilerine hakaret etmeleri kesinlikle yasaktır.
  3. Kanalda kavga etmek seviye sınırları dışında tartışmak birbirlerini kıracak sözler sarf etmesi yasaktır.
  4. Görevlilerin koymuş oldukları kurallara riayet etmek zorunludur. Onların talimatları doğrultusu dışında sohbet kurallarına uymayan kullanıcılar kanaldan banlanarak uzaklaştırılmak zorunda kalabilirler.

Kanala giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uyması zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılıp sunucu ile ilişkisi kesilir.

 

Ekleyen : - Tarih: 17 Aralık 2016 - 11:46 - Okunma Sayısı : 1.887 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.