Bedava sohbet var

Anasayfa > Sohbet > Bedava sohbet var

Bedava sohbet varmı

Sohbet etmek artık çok kolay! Bedava sohbet denince akla muhabbet odaları gelir. bugünde size bedava sohbet odaları hakkında bir kaç bilgi vereceğim arkadaşlar.

Bedava sohbet var mı? Var sa nasıl yapılır nereden bağlanmalıyız.

Bilindiği üzere facebook ve benzeri sitelere göre sohbet odaları oldukça düştü ve popülerliğini kaybetti diye söylense de biz kelebekci.net ekibi olarak sizlere “Bedava sohbet odaları hala var!” diyebilmenin gururunu yaşıyoruz. Dünyanın her yerinden giren kullanıcıları görünce yaptığımız işin ne kadar doğru olduğu kanaatine vardık. Bu konuda bir sürü söylenti olmasına rağmen hala durmadan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bay-bayan milyonlarca insanın giriş yaptığı ve süreklilik kazandıkça biz büyümeye devam ediyoruz. Gerek görüntülü gerekse sesli veya yazılı sohbetlerin bir arada olduğu bu sohbet odalarına bağlanmak artık çok kolay.

Bedava sohbet

 

Bedava sohbet odalarına nasıl bağlanılır?

Sohbet odalarına bağlanmak için internetinizin olması yeterli olacaktır arkadaşlar. Sohbet programı tamamen Türkçe olup kullanışı son derece basittir. Yapmanız gereken sadece ana sayfada bulunan Sohbet girişi olan resme tıklayıp önünüze gelen bölümleri doldurmak. Buda oldukça basittir, Nick bölümüne kullanacağınız takma adı kullanmak ve şifre bölümünü boş bırakmak. Bunları yaptıktan sonra artık bizim bir parçamız haline geldiniz. Bizim bulunduğumuz ortam tıpkı bir aile ortamı gibi sıcak ve samimi sohbetleri içeriyor. Kanal genelinde kimsenin huzurunu kaçırmayacak ortam düzenini sağlamakla görevli yönetici arkadaşlar bulunmaktadır.

 

Bedava sohbet odalarının genel kuralları.

  1. Sohbet kanalında katılan kullanıcılarının kanal genelinde tartışmak veya tartışma yaratacak kelimeler kullanması yasaktır.
  2. Tartışan kullanıcıların bile yöneticiler doğrultusunda uyarılara uyarak normal sohbete dönmesi zorunludur.
  3. Kanalda siyaset konuları açmak ve bu konuları Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı şekilde tutum ve davranışları sergilemesi yasaktır.

Bedava sohbet kanalına girdikten itibaren bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Bu yüzden kurallara uymak zorundasınız. Bizim amacımız kimseyi sıkmak ve sohbetten uzaklaştırmak değildir. Sizinde bildiğiniz gibi düzen ve kurallar olmadığı taktirde seviyeli ve düzenli bir sohbet yakalamamız mümkün olmayacaktır.

 

Ekleyen : - Tarih: 25 Aralık 2016 - 18:31 - Okunma Sayısı : 1.564 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.