Chat sayfaları

Anasayfa > blog > Chat sayfaları

Chat sayfalarına bağlan
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Chat sayfaları hakkında biraz bilgi vereceğim Muhabbet, muhabbet odaları, chat, chat siteleri nelerdir bunlardan biraz bahsedeceğim.

Chat ne demek?

Chat insanlar arasında sohbet etmek, kaynaşmak, sohbet arkadaşı bulmak demektir. Chat, İnternet ortamında ise bir veya birden fazla kişiler ile aynı anda sohbet etmelerini program ile sağlayan İnternet aracıdır. Birçok Chat sitesi olmasına rağmen hala popüler olan bu ortamlar insanların ilgisini gün geçtikçe çekmeye devam ediyor. Kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanlarda bir arkadaş yada konuşmak için birilerini arıyorsanız Chat sayfaları sizin tercihiniz olabilir. Bu konuda oldukça kendimize güveniyoruz ve bütün dünyayı chat sayfalarına bekliyoruz. Chat sayfalarına bağlanırken dikkat edilmesi gereken bir konu ise şudur, kanal bağımlılık yapabilir.

 

Chat sayfaları nasıl yapılır ve kuralları nelerdir?

Chat sayfaları İnternet üzerinden bağlanarak kameralı veya kamerasız sohbetler adı altında bir yazılı sohbettir Bu odalarda aynı zamanda oyun, radyo, yarışma, İslam botlarımız da bulunmaktadır. Bu kanallar sayesinde canınız hiç sıkılmayacak Sohbet sayfalarında arkadaşınızı beklerken oyun oynayabilir veya radyo dinleyebilirsiniz. Bizim amacımız insanları chat sayfalarına bağlanırken rahatlıkla takılıp vakit geçirebilmesini sağlamaktır. Bu konuda elimizden geleni yaptığımıza inanıyorum, ilerde sistemi daha çok geliştirerek sizlere daha iyi bir ortam hazırlayabilmenin ümidini yaşıyoruz. Boş vakitlerinizde sohbet edebilecek bir arkadaş arıyorsanız bizim kanallarımızdan birini seçerek kendinize dost bulabilecek ve inanılmaz derecede güzel vakit geçirebilmenin heyecanını yaşayabileceksiniz. Zaten gördüklerimiz karşısında nasıl mutlu olduğumuzu bilemezsiniz, insanların girip daha çıkmadıkları doyasıya vakit geçirerek koyu sohbetlere konu olduğunu, birbirine yakınlaşan bayan veya erkeklerin yemek tarifi yada maç muhabbeti yaptıklarını görünce, yaptığımız işin ne kadar mutluluk verici bir durum olduğunu görüyoruz ve daha çok çalışarak bir avuç insanı kocaman bir topluluğa çevirmek için hep arayış ve geliştirme aşamasındayız.

Chat sayfaları kuralları nelerdir?

  • Kanalda bulunan kullanıcıları rahatsız etme, küfür etmek, kalp kırıcı sözler kullanmak kesinlikle yasaktır.
  • Türkiye Cumhuriyeti ahlaki yasalara uymak ve ona göre davranılması zorunludur.
  • Kanalda bulunan kullanıcıların kavga etmesi, kavgaya karışması, kışkırtıcı kelimeler kullanarak kanalda bulunan kullanıcıları kavgaya teşvik etmeleri yasaktır.
  • Kanalda bulunan görevlilere sataşmak, hakaret etmek, aşağılayıcı sözler kullanmak yasaktır.

Chat sayfalarına giren kullanıcıların kanal kurallarını kabul etmiş olup, kurallara uyması zorunludur. Görevlilerin uyarılarını dikkate alarak ona göre davranmaları önemle rica olunur.

Etiketler : , ,
Ekleyen : - Tarih: 20 Aralık 2016 - 10:52 - Okunma Sayısı : 1.754 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Canlı muhabbet odasıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Ücretsiz Chat SiteleriIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.