Chat siteleri kuruluş amacı

Anasayfa > blog > Chat siteleri kuruluş amacı

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kelebekci.net chat siteleri ve kuruluş amacından bahsedeceğim. Chat siteleri ne amaçla kurulmuştur. Nur chat, islami sohbet, dini chat odaları nasıl idare edilir bunlar hakkında kısa bir makale yazmak istedim.

Nur chat odaları ne demektir?

Sohbete bağlan

Sohbete bağlan

Nur chat islami sohbet odalarının sadece biridir. İslami oyun kanalı adına açılmış olan dini konular hakkında oyun hizmet sağlamaktadır. Kullanıcıların oyun kanalına girdikten itibaren sistem botumuz olan nur chat botu sayesinde vakit geçirmek ve dini bilgilerimizi tazelemek amacı ile açılmış olan bu oyun kanalımıza ilgi bir hayli fazlalaştı. Chat siteleri sadece arkadaş arama veya sevgili bulma amaçlı sistemlerden ibaret değildir. Chat sitelerine bağlanan kullanıcılarımız aynı anda oyun oynamak, radyo dinlemek, yarışmalara katılmak gibi birçok kanala giriş yapmaktadırlar. Nur chat oyun kanalıda bunlardan biri olmakla beraber en popüler kanallarımız arasına girmeyi başarmıştır. Canı sıkılan kullanıcılarımızın kullanıcılar ile birlikte kıyasıya rekabet halinde oyun oynadıkları ve bu oyunlar sayesinde dostluk kazandıkları mükemmel bir kanaldır.

Dini sohbet odalarına nasıl bağlanılır.

Kelebekci.net ekibi olarak sizlere sunmuş olduğumuz islami sohbet kanalları ve bu kanallara nasıl giriş yapacağınızı sizlere anlatacağım. Öncelikle sayfamıza giriş yapıyoruz. Daha sonra ana sayfada bulunan sohbet girişi veya mobil sohbet girişi resmine tıklayarak sohbet sistemine giriş yapmış bulunuyoruz. Önümüze çıkan sayfada nick ve şifre bölümü yer almaktadır. Nick yazıp şifremiz var ise şifremizi girerek sisteme bağlanmış oluyoruz. Olay bu kadar basit.

Dini sohbet odaları tamamen bedava olup sadece kullanıcıların rahatlıkla giriş yapabilme imkanına sahip olduklarını bilinçlendirmek amacı ile bu makaleyi hazırlamış bulunuyorum. Sizde kendinize yeni arkadaş edinmek veya oyun, radyo, yarışma kanallarında vakit geçirmek istiyorsanız sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Kelebekci.net ekibi olarak sizlere iyi sohbetler dileriz.

Ekleyen : - Tarih: 05 Ocak 2016 - 14:14 - Okunma Sayısı : 1.715 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

SohbetIRC Kelebek mIRC Sohbet

Kameralı Muhabbet

Kameralı MuhabbetIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.