En iyi kameralı sohbet odaları

Anasayfa > blog > En iyi kameralı sohbet odaları

En iyi kameralı sohbet siteleri
En iyi ve en yeni kameralı sohbet siteleri

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere en iyi ve en yeni kameralı sohbet siteleri hakkında birkaç bilgi ve paylaşımda bulunmak istedim.
Tabi dilerseniz sohbet sitemizden de faydalanmakta özgürsünüz. Sizlerinde bildiği üzere kameralı sohbet sitesi deyince akla gelen ilk isim tabikide
omegle oluyor. Omegle diğer chat platformlarına göre daha farklı bir sistemle çalışmaktadır. Nedir bu farklılık anlatayım.
Kişilerin siteye girişini yapar yapmaz zombie olarak kullanmaya başlıyor bu zombie sestem ile kişileri tek tek hedefleyip geçiş yaptığı sırada birbirleri ile buluşturmayı başarıyor. Bu başarılı sistemi yapmak zor olsada adamlar yapmış demekten başka çağre bırakmıyor.

Kameralı sohbet

 

Ben bile sohbet sitesi kurulumu yapabilen birisi olarak omegle’nin başarısını ve tasarımını gerçekten başarılı bulanlardanım. Tabiki onlarda var bizde yok diye birşey yok. Bizim appletimiz’de de kameralı sistem mevcut olabiliyor. Henüz aktif etmediğimiz fakat kullanımı kolay ve omegleye nazaran daha kullanışlı hale getirmeyi başardık. Bunu bizler zombie sistem olarak değilde sizlerin seçimi olarak düzenledik. Sizler kameranızı ilk olarak kendinize açmaktasınız fakat daha sonrasında kamerayı açtığınızda diyeyim, kişiler sizlerin açtığınız kamerayı izlemesi için sizlere bildirim gönderecek. Yani ” Şu şu rumuz sizin kamera görüntünüzü seyiretmek istiyor ” kabul et veya iptal seçeneklerini sizlere sunarak dilediğiniz kişiye kameranızı aktif edebilir dilediğinize etmezsiniz. Yani genel olarak tüm sohbet sitesinde bulunan kişileri onaylarsanız tümü sizi izleye bilir sadece 1 kişiyi onaylarsanızda sadece 1 kişi sizleri görebilir. Bu sistem oldukça kullanışlı ve basittir. Hem güvenilir hem de donma ve benzeri problemlere karşı daha kullanışlıdır.

Ekleyen : - Tarih: 13 Aralık 2016 - 22:50 - Okunma Sayısı : 1.640 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Mersin sohbet ve chat odasıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Sesli Muhabbet Odaları

Sesli Muhabbet SiteleriIRC Kelebek mIRC Sohbet

Facebook sohbet sayfalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.