Eski Mynet Chat odaları nerede

Anasayfa > blog > Eski Mynet Chat odaları nerede

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere eski mynet hakkında biraz bilgi vereceğim. Eski mynet ve yeni mynet arasındaki farklar nelerdir? Bunlardan bahsedeceğim. Eski mynet sohbet odaları nerelerde var hala eskisi gibi popüler mi bunları anlatacağım.

Eski mynet sohbet

Eski mynet sohbet

Eski mynet denince akla gelen oyun odaları ve haberler olsa da mynet’in kendine has bir popülerliği vardı. Günümüzde insanların teknolojiye bağımlılığı ve mynet’in eski sürümü onun popülerliğinin kaybolmasına neden oldu. Bizde kelebekci.net ekibi olarak sizlere eski mynet sistemi fakat yazılım olarak yeni sistemleri ile karşı karşıya bırakıyoruz.

Eski Mynet Chat

Eski mynet chat odalarında fazla bir seçenek olmadan insanların bilgisayara mahkum olmaları söz konusuydu, fakat yeni mynet sistemi bu sorunu ortadan kaldırıyor. Bizim kurmuş olduğumuz sistemde sesli chat, kameralı chat ve birçok oyun kanalları ile sizlerle birlikteyiz. Üstelik mobil sohbet sayesinde sadece eski görünümünden eser olmadığını sizlerde fark edeceksiniz. Mükemmel şık tasarımı ve yeni özellikleri ile birlikte sizlerin ilgi odağı olmaktan kaçamıyor. Mynet sohbet odalarında yeni olan kelime oyunu, yarışma oyunu, çarkıfelek oyunları ile sizde kıyasıya yarışarak vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. Chat rulet kanalımız ile kameralı sohbetlere katılabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Canınız sıkıldıkça radyolu sohbetler ve mükemmel dj kadrosu ile arkadaşlarınıza şarkılar armağan edebileceksiniz.

Eski mynet ve yeni Mynet arasındaki fark

  1. Eski mynet sohbet odalarında kameralı sistem bulunmamakta. Böylelikle insanların birbirlerini görme ihtimalleri olmadığından fazla bir kalıcılık söz konusu değildi. Fakat yeni mynet sohbet odalarında insanların özel yani birebir görüşmelerinde kameralı sistem sayesinde canlı olarak görüşme imkanı mümkündür.
  2. Eski mynet sohbet odalarında yazılı sohbet yazılımı gülücük smley işaretleri oldukça klasik ve basitti. Bizim sistemde ise hareketli smleyler mevcut. Bu nedenle sohbet ederken eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
  3. Eski mynet tasarımı oldukça sıradan ve basit bir şekilde tasarlanmıştı, ve mobil uyumlu olmadığından dolayı insanların bilgisayar harici başka bir yerden giriş imkanı bulunmamaktaydı. Fakat yeni sistemde ise mynet odalarına mobil veya tablet bilgisayarlardan da giriş imkanı bulunmaktadır.

Dünyanın her yerinden hatta Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman giriş yapabilme imkanına sahip durumdasınız. Yeni arkadaşlar ve kendinize dost arıyorsanız, beraber vakit geçirip vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak kadar bağımlı olabilirsiniz.

Ekleyen : - Tarih: 19 Kasım 2015 - 14:29 - Okunma Sayısı : 1.482 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
İzmir Sohbet odaları

İzmir Sohbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

İstanbul arkadaş bulma

İstanbul arkadaş bulmaIRC Kelebek mIRC Sohbet

İstanbul Sohbet farkıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız