İnternet aşk ızdırap sanal aşk

Anasayfa > blog > İnternet aşk ızdırap sanal aşk

Öncelikle unutmayın sohbet siteleri’ni eğlence amaçlı kullanmanız gerekiyor X işaretine bastığınız an her şey orada kalmalı kişisel bilgilerinizi örnek telefon, adres, resim benzeri bilgileri paylaşmayınız.

İnternet şu anda kasıp kavuruyor orta yaşları gençleri çocukları her yaştan İnsanı kendi etkisi altına almış durumda ilişki biçimleri formları geleneksel tanıklıklar tanışıklık muhabbetler her şey değişmiş durumda arkadaşlık dediğimiz kavramın içeriği yeniden biçimleniyor yeniden şekilleniyor. Artık hayat bir tık kadar yakınınızda ve sevdiklerimizden kurtulmak onları kendimizden uzaklaştırmak da bir tıklama kadar kolay ve yakın her şeyi değiştiren dönüştüren bir süreçle karşı karşıyayız internet çağını ortaya koydukları yeni yapılarıyla hayatımızı alt üst eden fenomenolojik göstergeleri ile ele alıyor ve bize aslında bir tehlikeye karşı uyarma görevini üstleniyorlar gerçekten’de internet çağında Her şey değişiyor dostluklar değişiyor iç dünyamızdaki Fırtınalar değişiyor kendimizi ifade etme biçimlerimiz dost halkalarımızı her şey allak bullak oluyor bu hikayeden bu fırtınadan aşkta istıraf maalesef payını alıyor burada gerçekleşen bağımlılıklar burada gündeme gelen ilişki ağları maalesef ıstırapla sonuçlanıyor büyük trajediler internet aracılığı ile artık sıradan bir olay olmaya başladı. Sohbet chat odalarında dikkat etmeniz gerekenler seviyeli olmalısınız ve yine özel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Facebook’ta siberalem’de Twitter’da yaşadığımız hız ve beraberinde karşı karşıya geldiğimiz Haz ilişkileri Sonuçta bizi görülmenin şehvetine kaldırmakta ve sürekli bilinmek görünmek takip edilmek herkes tarafından takdir edilmek. Bütün bunlar giderek varlık dünyasında yer alış biçimimizi sarsıyor ve var olma bilincimize ciddi müdahaleler üretiyor bugün yalnız ve sevilmeye muhtaç bedenlerin panayırına dönüşmüştür internet kendini beğenecek Birini aramak da kendine bir ses atacak bir ses gönderecek bir mesaj atacak birinin varlığını takip etmektedir artık burnunun dibindeki aşkı burnunun dibindeki arkadaşı burnunun dibindeki akrabaları çok fazla bir değer ifade etmemektedir öz kardeşi ile bile dokunarak onunla muhabbet ederek değil bir internet aygıtı aracılığıyla ulaşmayı daha sağlıklı daha besleyici bulmaktadır. Bütün bu hastalıklı ruh halinin bu anlık farklılıkların ortaya koyduğu bağımlılıktan nasıl kurtulacağını sorusu.

Ekleyen : - Tarih: 10 Mayıs 2020 - 15:06 - Okunma Sayısı : 791 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Liseli sohbet odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Sesli Chat Odaları

Sesli Chat OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Mobil sohbet anı yaşaIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.