İstanbul Sohbet farkı

Anasayfa > blog > İstanbul Sohbet farkı

Mynet sohbet odalarından sonra sizlerle buluşan makalemiz, İstanbul sohbet odaları ile bütün illeri bir arada toplamayı hedefliyoruz. Sizler için hazırlamış olduğumuz makaleleri okuyarak, size uygun chat ve sohbet odasına giriş yapabilirsiniz.

İstanbul sohbet farkı

İstanbul Sohbet Odaları

Türkiye’nin en nadide illerinden biri olan İstanbul, sohbet odalarımızın da en güzel odalarından biridir. Metropol şehrimiz olan bu ilimiz sohbet odalarının da önemli yerini korumaktadır. Bütün İstanbulluları bir arada toplayıp sohbet etmelerini hedefliyoruz. Bu konuda bizden desteklerini esirgemeyen sevgili sohbet kullanıcılarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerin desteği ile daha önemli yerlere geleceğimizden eminiz. Anadolu yakası, avrupa yakası fark etmeden bütün İstanbullu arkadaşlarımızı davet ediyoruz. Günün her saati istediğiniz her zaman kanalımıza giriş yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz sohbet olan bu sitemize katılmak kayıtsızdır. Mobil sohbet farkı ile telefondan da giriş yapabilme özelliğine sahip olan bu sitede sizleri yeni tanışacağınız arkadaşlar bekliyor olacak.

Kendinizi yalnız hissetmenize gerek yok, yeni arkadaşlar tanıyarak, muhabbet ederek, arkadaşlık kurarak kendinize sosyal bir çevre edinin. Sohbet odaları en çok bu işe yaramaktadır. Sohbet etmenin en güzel yönü de insanları tanıma fırsatı yakalamaktır. Bu sebepten dolayı sizde dünyanın her yerinden yeni insanlar tanımak, onlarla konuşmak, hayata dair düşüncelerinizi paylaşmaktır. Sohbet ederken duygularınızı yazı yoluyla, radyo yoluyla anlatmanın en güzel yönüdür, sohbet sitesi. Oyun kanallarında kelime haznenizi genişletebilir, yeni bilgiler öğrenme şansına sahip olursunuz. Kıyasıya yarışarak kendi arkadaşlarınız arasında rekabet açabilir doyasıya vakit geçirebilirsiniz.

İstanbul chat kuralları

  1. Kanala girdikten sonra tutum ve davranışlarınıza dikkat ediniz, karşınızdaki insanı kırmamaya özen gösteriniz.
  2. Kanalda bulunan kullanıcıları rahatsız etmekten kaçının, kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız sizde karşınızdakine aynı şekilde davranın.
  3. İstanbul odasına İstanbullu olmayan kullanıcıların girmemesi gibi bir kural yoktur, isteyen istediği kanalda istediği kişi ile sohbet edebilir.

Yukarıda görmüş olduğunuz kurallara uyulması zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılma gerçekleşebilir. Şimdiden iyi sohbetler dilerim.

Ekleyen : - Tarih: 19 Şubat 2017 - 15:13 - Okunma Sayısı : 1.909 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Kameralı sohbet

Kameralı SohbetIRC Kelebek mIRC Sohbet

Sohbet rulet kızlarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.