Kameralı Sohbet Odaları

Anasayfa > blog > Kameralı Sohbet Odaları

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere paylaşacağım kameralı sohbet, görüntülü chat sisteminden bahsetmek istiyorum. Kameralı sohbet yapmak, kızlarla görüntülü konuşma sağlayan arkadaşlık sitesinden bahsedeceğim.

Kameralı sohbet ne demektir?

kamera

Kızlarla kameralı konuşma

Bildiğiniz gibi Türkiye’de yüzlerce sohbet siteleri bulunmakta ve bu sohbet siteleri tamamen kâr amacı  gütmeden insanların rahatlıkla bedava bağlantı kurmasını sağlamaktadır. Kelebekci.net ekibi olarak görüntülü sohbet imkanı sağlayan yeni bir sohbet uygulamasına geçmiş bulunmaktayız. Görüntülü konuşma sayesinde artık chat rulet odaları gibi sizlerde birebir görüşmelerde iletişim sağlaya bileceksiniz. Yandaki resme tıklayarak kameralı sohbet kanallarına giriş yapabilirsiniz.

 

Kızlarla görüntülü konuşma

Canınız sıkıldıkça ve insanlarla iletişim kurmak istediğiniz zaman veya radyo dinlemek oyun oynamak kızlarla görüntülü konuşma yapmak istediğiniz anda Kelebekci.net devreye giriyor. Özel sayfalarda özel görüşmelerde kameralı sohbet imkanı sağlayan sitemiz, tamamen bedava olup ve üyelik istemeden direk rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda mobil kameralı chat sayesinde telefondan da bağlantı kurabileceksiniz, istediğiniz zaman giriş yapabilme imkanına sahip olacaksınız. Amacımız insanları bir arada toplayıp onların sohbet etmelerini ve seviyeli dürüst ilişkiler kurmalarını sağlamaktır. Sizde bu soğuk havalarda eve kapanmak yerine sıcak evinizden samimi sohbetlere katılmak ve bu sohbet odalarının keyfini çıkarmak istiyorsanız pek bir şey kaybetmemiş olacaksınız, aksine kazandıklarınız samimi dostluklar olacaktır. Kameralı sohbet odaları sayesinde telefondan bağlanınca ön kamerası olan telefonların yazılımına göre tasarlandığı için rahatlıkla giriş imkanınız olacaktır.

Kameralı sohbet kuralları.

android_gingerbread_gtalk_nexus_s

Mobil bağlantı için tıkla

  • Kanalda bulunan kullanıcıların rahat ve güvenilir sohbet etmeleri amacı ile cinsel içerikli sohbetler kesinlikle yasaktır. Tespit edildiği zaman kanaldan uzaklaştırılır.
  • Özel odalarda kameralı görüntülerde cinsel konuşma, show gibi illegal reklamların yapılması halinde kanaldan uzaklaştırılıp bir daha kanala alınmamak üzere banlanır.
  • Kanalda reklam, mail, İnternet adresi, telefon numarası, mail gibi reklamlar kesinlikle yasaktır.
  • Kameralı sohbet odalarında bulunan görevli arkadaşların uyarılarına riayet etmek ve onların uyarılarının dışına çıkmamak zorunludur.

Kameralı sohbet odalarına giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılmaktadır. Bu nedenle ona göre davranmaları  tutum ve davranışlarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Sizlere daha seviyeli ve dürüst sohbetler sunmamız amacıyla bu kurallara uymanızı istiyor ve iyi sohbetler diliyorum.

Ekleyen : - Tarih: 21 Kasım 2015 - 13:29 - Okunma Sayısı : 1.985 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Anlık chat sohbet yapma

Anlık chat sohbet yapmaIRC Kelebek mIRC Sohbet

Mobil Chat yapmakIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.