Kelebek sohbet farkını yaşa

Anasayfa > blog > Kelebek sohbet farkını yaşa

Kelebek sohbet, kelebek chat, kelebek sitesi adına açılmış olan kelebekci.net ekibi olarak sizlere chat sohbet hizmeti sağlamaktayız. Kelebek sohbet farkını yaşamak için sizler için hazırlanmış olan sohbet odalarına katılmak için fazla vakit harcamadan sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

 

Kelebek sohbet ne demek?

bizimmekansohbet

Kelebek sohbet, gerek yazılım gerekse görsel sohbet site tasarımı ile sizlerin gözdesi haline gelmeye devam ediyor. Mükemmel sohbet ortamı ve sımsıcak sohbet tarzını sizlere yansıtan önemli bir sohbet sunucusu olmuştur. İnsanların bir araya gelerek aynı anda chat sisteminde beraber vakit geçirmesi amacı ile mükemmel ortamlara ev sahipliği yapmaktadır. Kelebek simgesini hak ettiği sanılan kelebek sohbet odaları bir zamanların en iyi sohbet sistemini en görsel şekilde göstermekteydi. Sohbet sistemleri arasında yazılımsal olarak en nadide sohbet sitelerinden biri olan kelebek sohbet script yazılımcıların en büyük ve süper iş çıkardığı kelebek script programını en iyi şekilde yapan yazılımcılardan biridir. Kelebekci.net adresinin yapmış olduğu kelebekci scriptti sizlere sunmaktan gurur duyarım. Kelebek sohbet denince akla gelen ilk isim olan kelebek script programı sizler için tasarlanmış, kullanımı son derece kolay ve indirmesi bedava olan bir sohbet programıdır. Kelebek sohbet sunucularında bulabileceğiniz ve bizimde sayfamızda sergilediğimiz mirc indir kısmından indirebilirsiniz. İnsanları bir arada toplamak ve insanların güzel vakitler geçirmesini sağlamak amacı ile açmış olduğumuz bu sohbet platformuna sizlerin katılımları sayesinde daha da güzelleşip büyümesi adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kelebek sohbet kuralları

  • Kanalda bulunan kullanıcıların küfürlü/argo kelimeler kullanması yasaktır.
  • Kanal görevlilerine hakaret, argo, görevi suistimal edici kelimeler kullanılması kesinlikle yasaktır.
  • Kanalda bulunan görevlilerin uyarılarını dikkate almak onların yönlendirdiği şekilde kanalda sohbet etmek kesinlikle zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılabilirsiniz.

Kelebek sohbet sunucusuna bağlandıktan sonra yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız. O yüzden kurallara lütfen uymak ve uymayan arkadaşlarımızı uyarmalısınız. Amacımız en seviyeli sohbet sunucusunu elde etmektir. Bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür eder kelebekci.net ekibi olarak iyi sohbetler dilerim.

Ekleyen : - Tarih: 07 Aralık 2015 - 14:50 - Okunma Sayısı : 1.785 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Ankara SohbetIRC Kelebek mIRC Sohbet

Periscope görüntülü sohbetIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.