Kelebek Sohbet Odaları Açıldı!

Anasayfa > blog > Kelebek Sohbet Odaları Açıldı!

Kelebek Sohbet odaları açıldı! İnsanların rahatlıkla girip sohbet ve chat yapabileceği seviyeli ve dürüst bir sosyal ağ sitesi olan Kelebekci.net sitesinin kullanıcıları rahatlıkla sohbet etmelerini sağlamaktayız.

 Kelebek sohbet odaları ne demek?

Kelebek sohbet odaları eski sohbet odalarına göre daha gelişmiş ve rahatlıkla kullanılabilmektedir. İnsanların nereden olduklarına bakmadan bütün dünyayı davet eden kelebekci.net sadece sohbetin tadını çıkarmanızı öneriyor. Siz değerli kullanıcılarımızın artık canı hiç sıkılmayacak, mükemmel dostlukları samimi sohbetleri ve daha bir sürü ortamı burada yakalayacağınıza eminim…

Kelebek sohbet odalarında neler var?

  • Kelebek sohbet odalarında insanların oynayabileceği kelime oyunları, İslam botu oyunu, kelime tamamlama oyunu, çarkıfelek oyunu bulunmaktadır.
  • Radyo kanalı ile kalbiniz hızla çarpacak. Birbirinden güzel ve deneyimli djler sayesinde sizde sevdiklerinize şarkılar armağan ederek hem kendinizi hem onları mutlu edebilirsiniz.
  • #help kanalı sayesinde aklınız bir şeye takılmayacak. Yardım kanalı 7/24 açık olup sizleri bilgilendirmek için yönetici arkadaşlarımız bulunmaktadır.
  • Kelebek chat odalarına ücretsiz katıl eski kelebekci arkadaşlarını bul onlarla özlem gider Kelebek chat odamızda eğlence tüm hızıyla devam ediyor.
Ekleyen : - Tarih: 26 Ağustos 2015 - 01:13 - Okunma Sayısı : 1.442 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Sohbet guruplarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız