Kızlarla chat konusu açalım?

Anasayfa > blog > Kızlarla chat konusu açalım?

Kızlarla chat konusu açalım?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kızlarla chat yapmak üzere konu hazırladım. Sohbet sitelerinde kızlarla chat konusuna değinmek istiyorum. Sanal ortamda kızlarla nasıl chat yapılır, bu konuda bilmemiz gerekenler nelerdir.

Sanal ortamda kızlarla chat yapmak

Türkiye’de yüzlerce sohbet siteleri bulunmaktadır. Bu siteler bilindiği üzere internet ortamından sağlanmış olup kullanıcıların aynı ortamda aynı anda sohbet veya chat yapmalarını sağlayan sosyal arkadaşlık sitesidir. Özellikle bu kış mevsimlerinde eve kapanık halde yaşadığımız için sıkça canımız sıkılır ve bir şeyler yapmak isteriz. Çoğu insanlarda chat sitelerine girerek vakit geçirmek ister, işte bu zamanlarda kelebekci.net ekibi olarak sizlere süper bir ortam yaratmaya çalışmaktayız. Kız kıza sohbetlerde bulunmak yeni arkadaşlarla tanışmak istiyorsanız kesinlikle bizim sunucuya girmelisiniz. Kızlara özel olarak açılmış olan kanallarımıza girerek dedikodu, eğlence, müzik, oyun, yarışma ve daha bir çok etkinlikle sizi karşılıyor olacağız. Kalıcı olabilmenin ölçüsü yeni olmak değil, yeni kalabilmektir. Bizim yaratmaya çalıştığımız chat ortamı da yeniliklerle dolu sürekli gelişmekte olan bir ortamdır. Mobil sohbet sayesinde sürekli kendimizi yenileme ve geliştirme çabası içerisindeyiz.

kizlarla-canli-sohbet

Kızlarla chat yap

Müzik yapmak nedir? Başlı başına bir uyum, birleştirme, bir araya getirme değil midir? Şöyle düşünün, sadece iki notayı bile çalmak, bu iki notanın doğru şekilde birleştirilmesi  anlamına gelir. Bir de bunun üzerine diğer notaları ekleyin. Müzik yapmak zaten öncelikle o malzemelerin kendi içinde birleştirilebilmesi, sonra da yorumlayıcının kendisini o müzikte bütünleştirmesidir. Bizim en büyük amacımızda dünyanın her yerinden chat yapan insanları bir araya toplayarak onları bir arada bütünleşmesini sağlamaktır. Böylelikle bilgi hiç bir yere kaybolmadan insanların birbirlerine aktarılmasına yarayacaktır. Yeni insanlar ile tanışarak onlardan öğrenebileceğimiz bir çok bilgiyi biz de yeni tanıştığımız insanlara aktararak öğreteceğiz .

Sanal ortamda kızlarla nasıl chat yapılır.

Öncelikle seiviye çok önemlidir, chat yapmak isteyen bayan kullanıcıların özellikle uyması gereken bazı kurallar vardır.

  • Kanalda bulunduğu sürece argo/küfür kullanmak kesinlikle yasaktır.
  • Kanal görevlileri ile tartışmak, tartışma yaratıcı sözler kullanmak yasaktır.
  • Kanalda kavga etmek kullanıcıları kavgaya karşı kışkırtmak yasaktır.

Bu kurallara uymayan kullanıcılarımızın önce uyarılıp kurallara uyumsuzluğun devamında ise kanaldan atılıp sunucudan uzaklaştırılması söz konusu olacaktır. Amacımız daha seviyeli ve dürüst sohbetler yaratmaktır. Güzel ve eğlenceli bir ortam arıyorsanız tercihiniz kelebekci.net olacaktır.

Ekleyen : - Tarih: 10 Kasım 2015 - 11:36 - Okunma Sayısı : 1.689 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
EfeCaN` Kimdir

EfeCaN` KimdirIRC Kelebek mIRC Sohbet

Mynet Sohbet odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

AnkYakisikli_Varmi

10 Kasım 2015 - 23:07

bence de acalim eee kizlar nerdesiniz :))

Sibel

10 Kasım 2015 - 23:10

Mukemmel bir ortam gercekten yaklasik 3-4 aydir buralardayim iyiki varsin aRmoR cok degerli bir insansin :$


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.