Muhabbet odaları tanıtım

Anasayfa > blog > Muhabbet odaları tanıtım

Muhabet odaları tanıtımı
Muhabbet Odaları Tanıtımıı

Muhabbet Odaları Tanıtımı yazısı ile girecek olan kullanıcıların bilgilendirilmesi ve gerçek Muhabbet Odaları amaçlarını bu yazı dizininde sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Muhabbet Odaları olarak hizmet veren kuruluşumuz kelebekci.net bu alan adı altında 2014 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Bu alanda yapıla bilecek bütün yenilikleri ve deneme sürecini tamamlayarak test sonuçlarını olumlu alan sitemiz hızlı bir gelişim göstererek bu söktere hızlı bir giriş yapmıştır. Bu giriş ne kadar hızlı olsada bazı sıkıntılardan dolayı engelmektedir. Bu engelemeleri kaldırmak için kurulan özel ekibimiz daha hızlı ilerlemek adına en güzel özgün içerikle Muhabbet Odalarımızı desteklemektedir. Bu destekleme sonucunda sitemizin google gibi arama motorlarında üst sıralara çıka bilmesi için her türlü şartın olgunlaşması adına çalışmaları devam etmektedir. Bu çalışmalarımız saysinde ise Muhabbetcity’i Muhabbet Odaları klasmanında sizlere tanımaya çalışacağız günümüzde en çok bu Muhabbet Odalarına girişler yine bu arama motorları üzerinden olmaktadır. Arama motorlarına önem veren kelebekci yönetimi bunun için uygulanacak olan her türlü yenilikleri yapıyor ve bu yenilikler sayesinde daha hızlı bir ilerleme kayıt etmeyi hedefliyor. Güncel kala bilmek adına günlük girilen özgün içerikler ve diğer bölüm haberleri ile giren Muhabbet kullanıcıların sitemizde daha uzun kalması sağlanıyor ve bu alanda elde edilecek olan her türlü yeni gelişimin önünü açılması düşünülüyor. Peki google gibi arama motorları bu Muhabbet Odaları için önemi nedir. Önemi bir çok insanların bu Muhabbet sunucularına girişini sağlayan google gibi arama motorları oluyor onun içindirki bu arama motorlarına gereğinden fazlaca önem verilmektedir. Peki şuanda bakacak olursak en hızlı erişim sağlayan bu odaların ne gibi faydası vardır. Bu Muhabbet Odaları insanların birbirleri ile tanışmasını sağlıyor aşk yaşamalarına vesile oluyor Muhabbet etmelerini sağlaıyor ve eğlenme imkanı veriyor. Bu imkanlardan faydalana bilmek içinde insanların arama motorlarından giriş yapmış oldukları Muhabbet siteleri içirisinde aldıkları rumuzuları ücretsiz bir şekilde kayıt etmeleri ve bulunan Muhabbet kanallarında kanalların açık olması halinde Muhabbet dahil olması gerekiyor. Onun için sizlerin daha bilgi ola bilmesi adına Muhabbet Odaları Tanıtımıı yazımızı sizlerle buluşturmaya karar verdik peki günümüz şartlarında uygulanan ve açık olan bu Muhabbet Odaları amacı nedir? diye bir soru soracak olursanız. Bunun cevabını sizlere kısa ve özet bir şekilde açıklayalım. Bu Muhabbet sitelerinin en büyük amacı Türkiye’de arama motorlarında yapılan aramalarda en üst sıralarda olup ve Muhabbet bölümünde en üst Muhabbet oda kullanıcılarına sahip olmaktır. Bu kullanıcıları sayesinde Muhabbet siteleri alacakları linkler ve kuracakları yeni sistem için gelir elde etmek adına çok önem vermiş olduğu arama motorlarının üzerinde dururlar bu sayede de kendisini geliştirmiş olurlar

Muhabbet Odaları Tanıtımı

Kelebek Muhabbet Odaları

Kelebekci.net olarak Muhabbet Odaları tanıtımı yazımız sizler için bir öncelik olması adına çok önemlidir. Bu önemin farkına vara bilmeniz adına sizlere en güncel Muhabbet haberleri verilmektedir. Bu bilgiler ışığı altında yeni yerlerin keşfedilmesi ve bu keşfedilen yerin ise kelebekci.net olması hedeflenmiştir. Hedefini yüksek tutan bu alanda yaptıkları çalışmalarla Muhabbet dünyasında var ola bilmek adına önemli başarıları yakalaya bilmek için sürekli olarak seo çalışmaları yapmakta ve hızlı bir erişime ulaşmak içinde kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu gelişimin hızlı ola bilmesi içinde sürekli katif bir rol içinde tuta bilmek adına arama motorlarında yapılan çalışmaları sizlere aktarmaktadır. Genel olarak Muhabbetcity kendisi için özel olarak kurulan IRC’si ile önde gelen bir çok Muhabbet sitesi gibi kendine özgün tasarımı ve editleri ile giren Muhabbet kullanıcıları için hazırladığı bir kuruluştur. Bu özel edit ile Muhabbet Odaları içersinde olacak olan her türlü reklamın engelenmesi amacı ile yapılan editler sayesinde küfür koruması, reklam koruması ve kullanıcıgı güvenliği sağlanmıştr. Bu güvenlik sayesinde içerdeki Muhabbet kullanıcıları daha güvenilir bi şekilde Muhabbet etmeleri ve rahatsız olmadan reklam ve küfürleri görmeden huzur dolu ortamda olmaları hedefleniyor. Bu hedefleri kendisine bir yol gösterici olarak belirleyerek ilerleyen Muhabbet Odaları sitemiz hızla ilerlemek adına sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam ediyor. Bu gelişim sayesinde yeniden aktif edilen bir IRC yönetimi kurmaya hızlı bir şekilde başlamıştır. Web editör ekibi sayesinde Türkiye üzerinde ki bir çok arama motorında hızlı gelişim göstermesi sağlanmaktadır. Bu gelişim için sürekli olarak Muhabbet sitesini güncel tutan bir anlayışı içersinde olan Muhabbetcity hizmet ağını geliştirmek içinde kendisine diğer Muhabbet sitelerini örnek olarak alıyor. Bu örnekler sonucunda ise daha aktif ve güncel bir Muhabbet ortamı oluşmasına neden oluyor. Sizlere aşağıda genel IRC bilgilerini vereceğiz.

Muhabbet Odaları IRC Bilgileri

 • Kullanılan IRCd: UnrealIRCd 3.2.10.3
 • Kullanılan Services: IRCServices-5.0.64
 • Forum: Hata! Köprü başvurusu geçerli değil.>
 • mIRC Script : http://www.kelebekci.net/mirc.rar
 • Yardım Kanalı: #Help
 • Oper Yardım Kanalı : #OperHelp
 • Genel Muhabbet Kanalı: #Sohbet
 • Radyo Kanalı : #Radyo
 • Genel Oyun Kanalı: #Oyun,#Kelime,#Yarisma,#Islam

Muhabbet Odaları Kuralları

 • Ayni yazının tekrarının yapılması,
 • Sürekli büyük harflerle yazışmak,
 • Argo, küfür içerikli cümleler kurmak,
 • Din, politika gibi konularda tartışmak,
 • Oto mesaj içerikli programlar kullanmak,
 • Sürekli renkli yazarak kanal takibini zorlaştırmak,
 • Kişileri rencide edecek şekilde hakaret etmek yasaktir..
 • Sunucumuzun resmi dili Türkçe’dir.

GENEL TANITIM VE IRC KULLANIM AMAÇLARI

  1. Yardim Odasi : #Help
  2. Sifre Yardim Odasi : #OperHelp
  3. * Genel Muhabbet Odasi : #Muhabbet

GENEL TANITIM VE IRC KULLANIM AMAÇLARI: IRC (Internet Relay Chat) en tatlı, en hızlı ve net iletişim ağlanabilen, Internet kullanıcılarının büyük bir bölümünün Muhabbet aracı olarak kullandığı bir çok paylaşım programının sistemini temel aldığı bir yazılımdır. kelebekci.net, 2014 yılından beri Türkiye’nin en popüler IRC sunucusu olma özelliğini taşımaktadır. kelebekci.net, hayatın her kesiminden binlerce insanın kendi sanal hayatlarını oluşturduğu ve yeni insanlarla Internet’te tanışma aracı olarak kullandığı bir Muhabbet Odaları ağıdır.

Ekleyen : - Tarih: 27 Aralık 2016 - 21:14 - Okunma Sayısı : 1.754 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Genç sohbet liseliIRC Kelebek mIRC Sohbet

Radyolu Sohbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.