Mynet Sohbet amacı nedir

Anasayfa > blog > Mynet Sohbet amacı nedir

Klebekci.net ekibi olarak sizlere sunmuş olduğumuz sohbet odaları, mynet sohbet, kelebek sohbet, chat sohbet kelimelerinde sımsıcak ortamları sizlere sunan en değerli sohbet sunucusundan biridir. Öncelikle sohbet nedir?

 

Sohbet

Sohbet, insanların kendi aralarında muhabbet etmek, kaynaşmak ve birbirlerini anlama ve anlatma özgürlüğüne sahip olan insanların farklı dil, kültür, etkin kökenlerde birbirleri ile iletişim kurmak amacı ile yapılan bir eylemdir. Sohbet etmenin faydaları, insanlara olan yaklaşımlarını, fikirlerini ve özgür iradelerini kontrol etme gücüne sahip ve düşüncelerini karşı tarafa sözlü veya yazılı anlatma biçimidir.

Mynet sohbet nedir?

sohebtmynt

Mynet 1996-2015 yılları arasında kurulan bir irc sohbet sitesi olarak tabir ettiğimiz chat sayfasıydı. Sonra geliştirilip gerek görsel tasarım gerekse sistematik olarak değiştirilerek mynet oyun, mynet haber, mynet okey diyerek daha da geliştirilip güzel bir ortam ağı oluşturulmuştur. Biz de eski mynet sohbet odalarını ele alarak sizlere eski sistem chat sayfası olan irc sohbet yönetimi kurmayı planladık ve başardık. İnsanları bir araya getirerek bilgi paylaşımında bulundukları ve güzel vakitler geçirmeleri amacı ile beraber eğlencenin tadını alabilecekleri bir ortam hazırlamak için kolları sıvadık. Sizlerde aynı ortamda bulunmak yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız bizimle beraber bu yolda yürümelisiniz. Mobil sohbet imkanı ile isterseniz telefondan yada tablet bilgisayarlardan günün her saati nerede olursanız olun sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşma imkanına sahipsiniz.

Mynet sohbet kuralları nelerdir.

Her sohbet odalarının koymuş oldukları bazı kurallar vardır. Kelebekci.net ekibi olarak bizimde koyduğumuz bazı kurallar vardır. Bu kurallar sunucumuza bağlanan kullanıcıları sıkmak veya onların özgürlüklerini kısıtlamak değildir, aksine onların daha seviyeli ve huzurlu sohbet edebilmeleri amacı ile konulmuş kurallardır.

  • Mynet sohbet odalarına bağlandıktan sonra kanalda küfür/argo kelimeler kullanmak yasaktır. Kanal görevlilerinin bu konudaki uyarılarını dikkate almak zorunludur.
  • Kanalda tartışma yaratacak sözler kullanmak ve kanal huzurunu bozacak kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.
  • Kanal içerisinde bulunan görevli arkadaşların kanal huzurunu sağlamak için yapmış oldukları uyarılara uymak kesinlikle zorunludur. Bu konuda sizlerinde hassas davranmanız önemle rica olunur.

Kelebekci.net ekibi olarak sizlerin bedava sohbet odalarından yararlanmanız amacı ile açmış olduğumuz bu sayfada bulunan kurallara uymanızı rica eder iyi sohbetler dilerim.

Ekleyen : - Tarih: 10 Aralık 2015 - 15:14 - Okunma Sayısı : 1.666 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet EdelimIRC Kelebek mIRC Sohbet

Online arkadaş bulma yöntemi

Online arkadaş bulma yöntemiIRC Kelebek mIRC Sohbet

Ankara sohbet odaları ne demekIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.