Online sohbet ne demek?

Anasayfa > blog, Sohbet > Online sohbet ne demek?

Merhaba değerli kelebekci.net kullanıcıları, bugün sizlere online sohbet odaları hakkında biraz bilgi vereceğim. Online sohbet denince akla gelen ilk isimlerden biri olan kelebekci.net sizlere en iyi kelebek sohbet hizmeti sağlayan sohbet ve chat sitesidir.

Online sohbet 

onlinesohbet

Online sohbet demek, insanların anlık olarak sunucu veya siteye bağlanması halinde kullanıcıların aynı anda özel yada genel odalarda arkadaşlık kurmalarını sağlayan irc tabanlı sohbet sunucusudur. Günün her saati rahatlıkla kullana bileceğiniz bu sayfada giriş veya üyelik istemeden giriş yaparak yeni arkadaşlar ile tanışma veya radyo kanallarında müzik dinlemenin ayrıcalığını sunan alternatif sohbet sitesidir. Yeni arkadaşlar edinmek için son derece güzel bir site haline gelen kelebekci.net dünyanın her yerinden kullanıcı ile buluşmaktadır. Bay bayan demeden her türlü sohbet kanallarını içerisinde bulunduran sayfamız sizlere en iyi chat sistemini sağlamak amacı ile teknolojinin gelişmiş özelliklerinden faydalanarak tasarlanmıştır. Sizlerinde rahatlıkla bağlanabileceğiniz ve yeni arkadaşlarla tanışarak kendinize güzel bir çevre edinmek istiyorsanız sunucumuz ile bağlantı kurarak fazla vakit kaybetmemenizi öneririm. Mobil sohbet sayesinde telefondan veya tablet bilgisayarlardan da giriş yapabileceğiniz nadide ortamlardan biridir. Kız veya erkeklerle tanışmak onlarla vakit geçirmek beraber müzik veya oyun oynamak için en güzeli de sohbet edip insanlarla kaynaşmak için aranan adres kelebekci.net

Online Sohbet odaları kuralları

  • Kanalda kesinlikle cinsel sohbet içerikli kelimeler kullanmak yasaktır.
  • Kanala giren kullanıcıların saygı sevgi çerçevesinde sohbet etmeleri zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılması söz konusu olabilir.
  • Görevli arkadaşların uyarılarını dikkate almak ve ona göre davranmak zorunludur.
  • Online sohbet odalarında küfürlü argo kelimeler kullanmak yasaktır. Tespit edildiği taktirde kanal görevlileri tarafından uyarılmaktadır. Uyarılara uyulmadığı taktirde kanaldan uzaklaştırılırlar.
Ekleyen : - Tarih: 02 Ocak 2016 - 15:22 - Okunma Sayısı : 1.928 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Fark yaratan sohbet odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

İstanbul sohbet ortamıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Alem sohbet ediyorIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.