Periscope Görüntülü sohbet ne demek?

Anasayfa > blog > Periscope Görüntülü sohbet ne demek?

Merhaba arkadaşlar bugün de sizlere Periscope görüntülü sohbet hakkında bilgi vereceğim. Günümüzde telefonların hayatımızdaki yerini ve akıllı telefonlarda kullanılan uygulamaların ne kadar fazla olduğunu biliyoruz.

Birçok Android telefonlarda 10’larca uygulama mevcut, özellikle sohbet programları daha doğrusu insanları bir araya getiren programlar daha çok popüler olmaya başlıyor. Bunlardan biri olan Periscope sohbet uygulaması telefondan bağlanan kullanıcıların İnternet yardımı ile aynı anda görüntülü sohbet imkanı sunan bir uygulamadır.

Periscope görüntülü sohbet uygulaması

Periscope sohbet uygulamasının öncelikle çalışma sisteminden biraz bahsetmek istiyorum. Periscope uygulaması, anlık video çekme yani bir nevi webcam kamerası gibi sizin kanalınızda bulunan kişilerin sizi görmesine yarayan ve böylelikle sizinde sohbet etme imkanına sahip olmanızı sağlayan bir sohbet uygulamasıdır. Hangi kişinin odasına giriş yaparsanız giriş yaptığınız kişinin anlık videosunu izleyerek o kişiyle ve orada bulunan bütün kişilerle sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz. Biz Türklerin bu konuda da daha pratik zekalar ürettiği aşikardır. Örnek vermek gerekirse size başıma gelen bir anıyı paylaşayım.

periscope

Periscope Sohbet

Benim kuzenimin bu programda odaları gezerken, bir bayan arkadaşımızın Periscope uygulaması sayesinde kendi odasında bulunan kişilere canlı yemek tarifi ve yemek yaparken canlı olarak paylaşan bir arkadaşımızı örnek vermek istiyorum. Yani bu konu daha çoğaltılarak paylaşılabilir. Mesela bir  canlı eğitim videosu veya canlı maç izletebiliriz. Tabi bu tamamen size özgü bir şey olduğu için istediğinizi yapmakta özgürsünüz.

Periscope görüntülü sohbet uygulamasını hem GooglePlay store hemde  App Storeden ulaşma imkanına sahipsiniz. Teknolojinin ne kadar ileri seviyede olduğunu bu tür uygulamalardan görebiliriz. Bugün dünyadaki bir çok insanın kullandığı whatsapp tüm kullanıcıların kullandığı en popüler uygulamadan bir tanesidir. Periscope görüntülü sohbet uygulaması da ilerleyen zamanlarda eminim bütün dünyanın gözdesi haline gelecektir.

Ekleyen : - Tarih: 09 Kasım 2015 - 01:03 - Okunma Sayısı : 1.718 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Sohbet guruplarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Alem sohbet ve chat odaları

Alem sohbet ve chat odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Radyolu Sohbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.