Periscope görüntülü sohbet

Anasayfa > blog > Periscope görüntülü sohbet

Periscope Görüntülü sohbet siteleri açıldı.

Periscope Görüntülü sohbet odaları açıldı.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Periscope sohbet ne demektir, Periscope sohbet odaları hakkında bilgi vereceğim. Periscope görüntülü sohbet kuralları ve daha fazlası için bizi takip etmenizi öneriyorum.

 

Periscope görüntülü sohbet ne demektir?

periscope

Adından da anlaşıldığı gibi persicope görüntülü sohbet internet üzerinden kullanıcıların görüntülü chat yaparak arkadaş aramalarını sağlayan bir kameralı sohbet sistemidir. Bu sistem sayesinde kullanıcılar karşısındaki insanla birebir görüntülü sonuşup tanışmasına yarayan chat programıdır. Sistem tamamen internet ortamından yapılıp ve hiçbir ücret talep edilmeden hizmet vermektedir. Bu sayede sizde arkadaş edinebilir kendinize sosyal çevre oluşturabilirsiniz. Periscope sohbet odalarına bağlanan kullanıcılarımızın ilgisini görünce bizde kelebekci.net ekibi olarak hemen bu sistemi araştırıp kendi sunucumuza kurma kararı aldık. Henüz yapım aşamasında olan Periscope sohbet sistemi ilerleyen zamanlarda siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulması planlanıyor.

Bir çok görüntülü sohbet sistemleri olmasına rağmen, bazı sistemlerin ücretli veya üyelik isteyen sistemlerin olduğunu biliyoruz. Fakat Periscope görüntülü sohbet sisteminde tamamen kullanıcının kimliği ve kişisel bilgileri gizli tutulmaktadır. Bu nedenle daha güzel bir ortam yaratma şansına sahip oluyoruz. Bazı kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini gizli tutmak istemelerini biliyoruz, o yüzden bizde kendi yöntemlerimiz ile bu kişisel bilgileri tamamen gizli tutarak kullanıcının daha rahat ve güvenli bir şekilde vakit geçirmesini istiyoruz.

Periscope görüntülü sohbet kuralları ve çalışma sistemi

  • Kullanıcının kanal genelinde küfür ve hakaret içeren kelimeler kullanması ve kanal genelinde tartışma yaratacak tutum ve davranışlar sergilemesi kesinlikle yasaktır.
  • Kanalda bulunan operatör ve kanal adminlerini kışkırtmak, hakaret etmek, seviyeyi düşürmek kesinlikle yasaktır.
  • Kanalda bulunan kullanıcıların susması yasaktır. Amacımız zaten sohbet ortamı oluşturmak ve insanları bir araya getirerek onların sohbet ve arkadaş edinmelerini sağlamaktır.

Periscope görüntülü sohbet çalışma sistemi

  • Görüntülü sohbet sistemi kanal genelinde birden fazla kamera açılmasına uygun bir program değildir.
  • Periscope görüntülü sohbet yapacak kullanıcıların özel sayfaya geçerek birebir sohbet yapmalarını sağlayan bir programdır.
  • Kamera açıldıktan sonra isterseniz bekleme, duraklatma, kapama, ses açma, ses kapama gibi özelliklere sahip olduğundan dolayı yönetimi kesinlikle kullanıcıya aittir.

Periscope sohbet odaları Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun bir şekilde kullanım ve kurallara uygun bir şekilde sohbet edilmesi zorunludur aksi taktirde kanaldan uyarılmadan atılması söz konusu olabilir. Bu nedenle bu hassas konuya dikkat edip güzel vakitler geçirmenizi dilerim.

 

Ekleyen : - Tarih: 15 Aralık 2016 - 17:22 - Okunma Sayısı : 1.947 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

İstanbul Sohbet farkıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Capcanlı sohbet odaları mı ?IRC Kelebek mIRC Sohbet

Chat OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.