Resimli Sohbet odaları

Anasayfa > blog > Resimli Sohbet odaları

Merhaba arkadaşlar avatarlı yani resimli sohbet ile karşınızdayız. Yeni arkadaşlar edinmek için artık daha iyi gözlem yapabilirsiniz. Sohbet bölümüne rahatlıkla resim ekleyerek karşınızdaki insanı görebilme şansına sahipsiniz. Resimli sohbet odaları sayesinde görsel düzeyde daha ilgi çekici şık bir tasarım ile sizlerle karşı karşıyayız.

sohbetdoaları

Bağlanmak için tıkla

Resimli Chat nasıl yapılır?

Normalde kullanılan chat siteleri bir kaç bölümden oluşmaktadır. Birincisi yazılı sohbet klasik görünüme sahip olan ve düz sohbet siteleri ile aynı olan sohbet sistemidir. Yazılı chat yaparak karşımızdaki kullanıcı ile herhangi bir görüntü sağlamak mümkün değildir. Sadece yazışma ile sağlanan iletişim eski chat sistemlerinin aynısıdır. Görünüm olarak bazı değişimler olsa da sizi yanıltmasın çünkü sadece görsel olarak düzenleme yapılmıştır. İkincisi de tamamen yeni sistem olan resimli sohbet sistemi mükemmel bir avatar sistemine sahiptir. Avatar sohbet, sisteme istediğiniz resmi yükleyerek karşımızdaki insana görüntü vermemizi sağlamaktadır. Bu sistemin bir diğer özelliği ise kontrol edilebilir olmasıdır. Cinsel sohbet içierikli resimleri kesinlikle sisteme sokmama yönetimine sahip olmaktayız. Manzara resimleri veya kendi kişisel resimlerinizi yükleyebilir, arkadaşlarınız ile rahatlıkla sohbet edebilirsiniz. Avatarlı sohbet etmenin bir diğer özelliği ise hareketli resimlere de duyarlı olmasıdır, kendi profil resminizi oluşturarak sisteme tanıttıktan sonra ilgi çekici fotoğraflar yükleme şansına sahipsiniz.

Resimli sohbet odaları kuralları

  1. Resimli sohbet odalarına katılan kullanıcıların cinsel sohbet içerikli resim paylaşması yasaktır.
  2. Resimli sohbet odalarında bulunan görevli arkadaşlarla küfürlü konuşmak onlara hakaret etmek veya tahrik edici sözler kullanmak kesinlikle yasaktır.
  3. Özelde başka kullanıcılarının resmini çekmek ve onlarla ilgili çeşitli suçlar işlemek yasaktır.
  4. Kanalda bulunan görevli arkadaşların uyarılarını dikkate almak ve ona güre davranarak sohbet edilmesi zorunludur. Aksi taktirde kanaldan ban atılarak uzaklaştırılır.

Resimli sohbet odalarına giren kullanıcılar bu kurallara harfiyen uymak zorundadır. Aksi taktirde kanaldan men edilip uzaklaştırılma ihtimali söz konusu olabilir. Amacımız dürüst ve seviyeli sohbet sunabilmek, sizinde bu konuda hassas olmanızı ister iyi sohbetler dilerim.

 

Ekleyen : - Tarih: 18 Kasım 2015 - 14:05 - Okunma Sayısı : 4.553 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Liseli sohbet odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Canlı sohbet odasıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Fark yaratan sohbet odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

murat

21 Kasım 2015 - 19:58

emegi gecen herkese tesekkurler guzel bir ortam


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.