Sohbet arkadaşı bulmak

Anasayfa > blog, Sohbet > Sohbet arkadaşı bulmak

Kelebekci.net ekibi olarak sizlere bugün arkadaş arama sayfalarından bahsedeceğim. Sohbet arkadaşı bulmak, arkadaş sayfalarına bağlanmak gibi sohbet siteleri var mı bunları anlatacağım.

 

Sohbet arkadaşı bulmak

Günümüzde insanların sıklıkla girmiş oldukları bazı arkadaş siteleri bulunmaktadır. Bu arkadaşlık sitelerine bağlanan kullanıcıların ne kadar güvenilir, seviyeli, dürüst sohbetlere katıldıklarını bilmiyoruz. O yüzden yapmamız gereken ilk olarak kaliteli sitelere giriş yapmamız olacaktır. Mynet sohbet, kelebek sohbet gibi odaları tercih etmemiz gerekmektedir. Kelebekci.net ekibi olarak sizlere gerekli kolaylığı zaten sağlıyoruz. Sanal sunucuların yapmış oldukları cinsel sohbet üzerine açılmış olan bir sunucu değildir. Tamamen dürüst sohbet konularını içerisinde barındırmaktadır.

Arkadaş arama sayfası

Arkadaş arama sayfası Bağlan Sende!

Sanal alemde sohbet arkadaşı bulmak

Öncelikle kaliteli ve güvenilir sanal sohbet sitelerinde arkadaş bulmak için giriş yapıp ortamı test etmemiz gerekiyor. Kanalın seviye düzeyi ne durumda, sunucuda bulunan görevli sayısı, kanalda bulunan bayan sayısı bunlar çok önemli olup, uzun süreli sohbet arkadaşı bulmamıza yardımcı olacaktır. Radyo ve oyun kanallarına bağlanırken kanalda olan kalabalıklığı gözden geçirip yeni arkadaşlar edinmenize yardım olabilir oyun kanalları. Sanal alemde sohbet arkadaşı bulmak kolaydır, fakat uzun süreli arkadaş bulmak için uzun süreli olarak bağlantı kurmamız gerekmektedir. Kişiyi tanımalı, vakit geçirmeli aynı zamanda mutlu olmanın yollarını aramalıyız. Bizim kendi sohbet sitemiz olan kelebekci.net sohbet kurallarından sizlere biraz bahsetmek istiyorum.

  • Öncelikle kanalda bulunan kullanıcıların argo ve küfür kullanması yasaktır. Kanala bağlandıktan sonra kullanıcıları rahatsız etmek onları tahrik edici sözler söylemek yasaktır.
  • Kanala giren kullanıcıların özelde konuşması ve özel odalarda kullanıcıları rahatsız edecek davranışlarda bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Kanal görevlilerin uyarılarını dinleyerek onların yönlendirmesi doğrultusunda hareket etmek zorunludur.

Kanala giren kullanıcıların yukarıda görmüş olduğunuz kuralları kabul etmiş sayılıp, kanala bağlandıktan sınra tutum ve davranışlarına dikkat etmeleri zorunludur. Bu kuralları koyma amacımız daha seviyeli sohbet ve bir düzenimizin oluşturulmasıdır.

Ekleyen : - Tarih: 16 Kasım 2015 - 18:16 - Okunma Sayısı : 1.724 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

İstanbul Sohbet farkıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Sesli Chat Odaları

Sesli ChatIRC Kelebek mIRC Sohbet

Mynet sohbet sizinleIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

The_OriGiNaL

17 Kasım 2015 - 15:47

Gercekten cok guzel bir sohbet platformu arkadas bulmak isteyenler bu sitede bulusuyor :))


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.