Sohbet

Anasayfa > blog > Sohbet

kelebekci.net ekibi olarak sohbet, sohbet odaları, sohbet siteleri hakkında açılmış olan bir arkadaşlık sitesidir. Chat, chat yapmak, sohbet, sohbet etmek gibi kelimelerde Google’a kendini kanıtlamış Türkiye’nin önde gelen sohbet odalarından biri olma yolunda ilerliyoruz.

Yaklaşık 6 aylık bir süre zarfında açılmış olan sitemiz ekiplerimiz sayesinde kısa zamanda popüler oldu, bu neden dünyanın her yerinden katılan kullanıcıları görünce doğru yolda olduğumuza inanıyorum. Yazılı ve sesli sohbetleri de açmış bulunmaktayız. Bu nedenle artık chat yaparken rahatlıkla karşılıklı iletişim kurabilirsiniz. Mobil sohbet sayesinde telefondan da kolaylıkla bağlanabilir kendinize arkadaş hatta sosyal çevre edinebilirsiniz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz anlarda bir eş dost bulmak zor olmayacak artık sohbet odalarına bağlanarak bu özlemi giderebilecek durumdasınız.

Mynet sohbet, kelebek sohbet, muhabbet odaları, çet yapmak, sohbete bağlan, chat kızları, liseli sohbet gibi kelimeler bizim en değer verdiğimiz ve userin giriş yoğun olduğu kelimelerdir Sizde eğer arkadaş aramak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Türkiye’nin en çok muhabbet ettiren sanal sunucusu.

Mynet sohbet odaları

Mynet sohbet sizlere daha kaliteli chat ve arkadaş arama fırsatı sunuyor! Sizin için en ideal sohbetlerden biri olan Mynet sohbet odaları birbirinden değerli kullanıcılara ev sahipliği yapmaktadır. Kendinizi yalnız hissettiğiniz anlarda size dost, arkadaş, derdinizi anlatabileceğiniz birilerini arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Bayanlarla mynet sohbet

Sohbete bağlan

Sohbete bağlan

Dünyanın neresinde olursanız olun ister telefondan, ister bilgisayardan, isterseniz tablet bilgisayarlardan her ne olursa olsun yeni arkadaşlıklar ve kendinize sosyal çevre edinmek istiyorsanız 7/24 saat açık olan sohbet odalarımıza bağlanmanızı tavsiye ederim. Günümüzde teknolojinin ne kadar önemli ve ne sıklıkla kullanılan bir araç olduğunu biliyoruz, fakat insanların iletişim halinde olması daha güzel ve samimidir. Mynet sohbet odalarının açıldığı günden itibaren ne kadar popüler olduğunu hepimiz bilmekteyiz, bu yüzden sizde aynı samimiyet davranışları bulmak istiyorsanız vakit geçmeden bize katılmalısınız.

Önemli olan, düşüncelerimizi kendi değeriyle samimi ve dürüst bir şekilde karşımızdaki kişilere yansıtmalıyız. Onları kıracak, aşağılayacak, kötü söz kullanarak sarf edilen sözlerin hiçbir değeri ve duygusu yoktur. Sevgi, kendiliğindendir, içten gelir. “Sev” deyince sevilmez ama işlene işlene, dokuna dokuna, üzerinde çalışa çalışa “sevgi” oluşur. O yüzden Mynet sohbet odalarına katılacaksanız insanlara yaklaşımız bu yönde olsun seviyormuş gibi değil, bir insanı olduğu gibi kabullenerek gerçekten sevebilme arzusu ile yaklaşılmalıdır.

Mynet sohbet odaları

Mynet sohbet odaları dostluğa çok önem verir. Dostluk kavgacı olmadı mı sağlam ve cömert de değildir. Yapmacık bir hava, birini kırma korkusu, dostluğa rahat nefes aldırmaz. Bana çatıldığı zaman öfkem değil dikkatim uyanır. Bana çatandan bir şeyler öğrenmeye can atarım. Çünkü doğruyu bulmak için her iki tarafın da kaygısı olmalı. Mynet sohbet odaları da bu yönde dostluğa ne kadar önem verdiğini gösteriyor.

Mynet sohbet odaları kuralları

  • Kanalda bulunan kullanıcıların birbirlerine olan saygı, sevgi, seviye gibi duyguları kaybetmeden dürüst sohbetlerin dışına çıkmaları yasaktır.
  • Kanalda tartışmak, küfretmek, hakaret edici kelimeler kullanmak, kanalda bulunan kullanıcıları kavgaya yönelik kışkırtmak kesinlikle yasaktır.
  • Kanalda bulunan görevlilere saygılı ve seviyeli davranmak, görevlerini suistimal edici tahrik sözleri kullanmak, onların yaptıkları uyarıları dikkate almamak kesinlikle yasaktır.

Mynet sohbet odalarına giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş olup kesinlikle kurallara uyması zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılması söz konusudur.

 

Etiketler : , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 18 Aralık 2016 - 21:02 - Okunma Sayısı : 1.923 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Sesli Muhabbet Odaları

Sesli Muhabbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Chat sayfalarına bağlanmakIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.