Xat sohbet odaları Ücretsiz

Anasayfa > blog > Xat sohbet odaları Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bedava sohbet, ücretsiz sohbet, ücretsiz sohbet siteleri nasıl açılır. Ücretsiz sohbet odaları ne demektir bunlardan bahsedeceğim. Ücretsiz sohbet sitelerine girerken nelere dikkat etmeliyiz veya ücretsiz sohbet odaları ne kadar güvenli?

Ücretsiz sohbet ( xat Sohbet ) odaları ne demek?

ddd

ücretsiz sohbet iki bölümden oluşur. Birincisi siteyi sohbet üzerine çevirip site içerisinden sohbet ederek kullanıcıların aktif olarak sitede bulunmasını sağlamaktadır. Böylelikle sitede bulunan kullanıcı sayısı arttıkça sitenin popülerliği artmaktadır. Siteye giren kullanıcıların tamamen kurulumu dahil olmak üzere bedava olan bir Xat sohbet odaları sistemidir. Bu sistem eski msn sohbet tarzı görünse de mükemmel görünüme sahip olup kullanıcıların rahat ve eğlenceli sohbet etmelerini sağlayan bir ücretsiz sohbet sistemidir. Bu sistem sayesinde arkadaşlarınızı toplayıp beraber sohbet edebilecek bir sanal sohbet sunucusu hazırlayabilirsiniz. Tasarım ve smley kısmı tamamen sizin sevdiğiniz şekilde tasarlanabilir. Solda görünen resimde olduğu gibi görünüm kısmını istediğiniz gibi tasarlama özgürlüğüne sahipsiniz. Tabi şuan yazılım kısmı konusunda fazla bir bilgiye sahip olmadığım için sizlere detaylı bilgi veremeyeceğim, fakat araştırdığınız taktirde daha eğlenceli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Normal ücretsiz sohbet odaları

Bu sohbet sitemiz ise tamamen telif hakları size özgü olup kurulum ve internet işlemleri ücretlidir. Yani site açma ve tasarım sohbet sistemi, bunlar paralı olup sadece kullanıcıların girişi ücretsiz sohbet bölümüne mahsustur. Giren kullanıcı hiçbir para ödemeden rahatlıkla sohbet ve yeni arkadaşlar bulmak için girmiş oldukları chat sitelerinden biridir. Böylelikle siteye giren kullanıcıların site sahibine google veya başka arama motorları sayesinde hit kazandırarak sitenin popüler olmasına fayda sağlayacak önemli kriterlerden bir tanesidir. Ayrıca arama motorlarından aldıkları reklamlar sayesinde sitesine katkıda bulunabilir gelir sağlayıp kendi masraflarını çıkarma imkanına sahip olabilirler. Böylelikle oyun kanalları, radyo kanalları ve daha bir çok uygulama sistemine geçebilme ihtimali yüksektir. Aynı zamanda bu sistemi sesli sohbet sistemine çevirebilir ve kullanıcıların ilgi odağı haline gelebilme şansı vardır. kelebekci.net ekibi olarak bizde bu sistemi kullanıyoruz ve kullanıcılarımızdan aldığımız yorumlar bir hayli gurur verici.

Ekleyen : - Tarih: 14 Aralık 2016 - 16:36 - Okunma Sayısı : 1.825 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Kameralı Muhabbet

Muhabbet sitesi girişiIRC Kelebek mIRC Sohbet

En çok sohbet ettiren siteIRC Kelebek mIRC Sohbet

Radyo Sohbet Sitesi

Radyo Sohbet SitesiIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.