Yazılı sohbet sistemi nasıl olur

Anasayfa > blog, Sohbet > Yazılı sohbet sistemi nasıl olur

Merhaba arkadaşlar sizlere yazılı sohbet sistemi hakkında bilgi vereceğim. Yazılı sohbet sistemi derken aklımıza ilk gelen sohbet sunuculardan biri olan IRC sohbet kanallarıdır.

 

IRC sohbet ne demektir?

Irc demek, İnternet Realy Chat ( İnternet aktarmalı sohbet ) demektir. İnternet yardımı ile sohbet yazılımlarının birleşmesinden meydana çıkarak oluşan bir arkadaşlık sitesi sistemidir. Bu tür sohbet sistemleri genelde yazılı sohbet olarak geçmektedir. Bunlara sonradan eklenen görüntülü sohbet ve sesli sohbetlerde vardır. görüntülü sohbetlerde ise genel sohbet odalarında görüntülü sohbet yapılamaz. Sadece özel birebir görüşmelerde görüntülü sohbet kullanma şansınız vardır. Sesli sohbetlerde ise yazılımsal yani teknik kısmı sesli olarak tasarlandığı için hem özel hem de genel odalarda sesli konuşma imkanınız bulunmaktadır.

yazılı1

Yazılı sohbete Katıl

Yazılı sohbet sistemi 19903’den bu yana günümüze kadar devam eden ve hala sunucumuzda aktif olan bir sistemdir. Bunların yanı sıra Mobil sohbet ve mirc sohbet programları da eklenmiştir. Tamamen ücretsiz olan bu mirc sohbet programını sitemizden temin ederek bilgisayarınıza kurabilme ihtimaliniz vardır. Mirc sohbet, yazılı sohbetlerde en çok kullanılan program olarak geçmektedir. Bu sayede yazılı sohbet sitelerinin adresini kaybetmeden bilgisayar açıldıktan sonra hemen kullanabileceğiniz ve sürekli aynı sunucuya girebildiğiniz programdan bahsetmekteyim. Program indirmeden de rahatlıkla web site adresinden yola çıkarak Web adresinden giriş sağlanmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun rahat ve güvenilir bir şekilde yazılı sohbetlere katılabilirsiniz.

Ekleyen : - Tarih: 08 Kasım 2015 - 22:45 - Okunma Sayısı : 1.652 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.