Ankara sohbet odaları ne demek

Anasayfa > blog > Ankara sohbet odaları ne demek

Ankara sohbet denince akla ilk gelen isimlerden biri olan kelebekci.net ekibi olarak sizlere en iyi chat ve sohbet hizmeti sağlamaktayız. Ankara sohbet odaları ile birlikte Ankaralı arkadaşlarımızı sayfamıza bekleriz. Ankara sohbet odaları ne demektir.

Ankara sohbet

kizlarla-canli-sohbet

Ankara sohbet odaları, sadece Ankaralı arkadaşlarımıza ayrılmış olan sohbet sunucusudur. Böylelikle Ankaralı dostlarımızı bir arada tutarak onların chat ve sohbet yapmalarına olanak sağlamaktayız. Genç yaşlı demeden birbirinden değerli kullanıcılarımız ile birlikte il sohbet odalarını hep beraber çoğaltarak güçlendirmek adına açılmış olan sunucu sistemidir. Ankara’nın soğuk havalarında dışarı çıkmak yerine evde oturup yeni insanlar tanıma fırsatı sunan kelebekci.net sizlere içinizi ısıtacak sımsıcak sohbet odaları açmış bulunmaktadır. Girl chat veya free video chat sistemleri ile birlikte bayan sohbet veya kameralı sohbet odalarını da sizlere sunan sayfamıza bağlanmak için hazır mısınız?

Radyo dinlemek, oyun oynamak, yarışmalara katılmak isteyen Ankara sohbet odaları kullanıcıları güzel vakitler geçirmek adına kullanılmaktadır. Oyun kanallarını kullanan kullanıcılarımız son derece keyif aldıklarını söylemektedir. Şimdi sizlere kısaca Ankara sohbet kurallarından bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi bütün sunucularda veya sohbet sitelerinde olduğu gibi kelebekci.net sayfasının da koymuş olduğu kurallar şunlardır.

Ankara sohbet kuralları

  • Sohbet odaları Türkiye Cumhuriyet ahlak kurallarına göre davranmak zorunludur. Kanalda küfür, argo, cinsel sohbet konuları açmak yasaktır.
  • Kanalda tartışma yaratacak sözler kullanmak yasaktır. Bu gibi durumlarda kanal görevlilerinin uyarılarını dikkate almak zorunludur.
  • Kanal görevlilerine laf atmak, onları tartışmaya yönlendirecek şekilde hareket etmek yasaktır.

Sohbet odalarına giren kullanıcıların yukarıda okumuş olduğunuz kuralları kabul etmiş sayılıp ona göre davranmaları zorunludur. Kelebekci.net ekibi olarak sizlere iyi sohbetler dileriz.

Ekleyen : - Tarih: 08 Ocak 2016 - 00:43 - Okunma Sayısı : 1.590 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Mutlu Yillar “FLankeS”IRC Kelebek mIRC Sohbet

Özel sohbet odası

Özel sohbet odasıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Kameralı Sohbet Siteleri

Kameralı sohbet var mı?IRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.