Bizimmekan Sohbet odaları

Anasayfa > blog > Bizimmekan Sohbet odaları

Bizim mekan sohbet odaları

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bizim mekan sohbet odalarından bahsedeceğim. Bizim mekan sohbet odaları denince akla ilk gelen sohbet odaları kelebekci.net sayfasıdır. Bizimmekan sohbet, bizimmekan chat, bizimmekan sohbet odaları kelimesinde kendini kanıtlamış irc sunucusudur.

Bizim mekan sohbet odaları

 

günümüzde insanların sohbet odalarına verdiği önemi görüyor ve son derece saygı duyuyoruz. Sizlerinde ne kadar eğlenceli ve seviyeli sohbetlerle buluşturduğumuzu görmeniz bizi hayli mutlu ediyor. Bizim mekan ortamlarında kızlarla tanışma onlarla vakit geçirmek ya da sizlere daha iyi kaliteli sohbetlere davet etmemiz bizim en büyük tesellimizdir. Bizim mekan sohbet odalarına katılan kullanıcıların hizmetine sunulan radyo, yarışma, eğlence odaları sayesinde rahatlıkla vakit geçirmek yeni arkadaşlıklar edinmek için son derece önemli rol oynayan bu odalarımıza girmek tamamen bedava olup amacımız size bedava sohbet sunmak ve yeni arkadaşlar edinmek adına sayfamızı ziyaret etmek olacaktır.

Seviyeli Chat Odaları

Türkiye’nin hatta dünyanın neresinde olursanız olun ister telefondan isterseniz bilgisayar veya tabletlerden bağlantı kurabileceğiniz aşk, sevgi, dostluk, arkadaşlık ve daha bir sürü samimi duyguları bu sohbet sunucusunda bulabileceğiniz en güzel duyguları barındırmaktadır. Bizim mekan sohbet odalarında yeni aşklar da moda haline geldi. Aradığı aşkı burada bulan kullanıcıların keyfi bir hayli yerinde görünmektedir. Mutluluk paha biçilemez bir duygudur, insanın içinde kelebeklerin uçması, mutluluk çanları çalması gibi kavramlarla kıyaslanan bir duygudur. Bizim mekan sohbet odalarında bu duyguların hepsini canlı olarak yaşayabilecek durumdasınız. Fakat her sohbet sunucularında olduğu gibi bizimmekan sohbet odalarında da bazı kurallar mevcuttur.

Bizimmekan sohbet odaları kuralları

  1. Sohbet odalarına bağlanan kullanıcıların kesinlikle küfür/argo konuşmalarına dahil olmak veya o yönde kullanıcıları teşvik etmek kesinlikle yasaktır.
  2. Bizim mekan sohbet odalarında kavga etmek veya tartışma yaratacak sözlerin kullanılması, bu konuşmalara ortak olup kanal görevlilerine haber verilmemesi yasaktır.
  3. Kanal görevlilerini görevi suistimal edici sözler veya onları kışkırtacak kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır. Kanalda bulunan görevlilere saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde sohbet edilmesi zorunludur.
  4. Kanalda cinsel sohbet içerikli kelimelerin konuşulduğu an itibari ile kanal görevlilerine bildirilmesi zorunludur.

Bizimmekan sohbet odalarına giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp ona göre tutum ve davranışları sergilemeleri kelebekci.net ekibi olarak bizim istediğimiz tek şeydir. Sizinde bu konuda hassas ve özverili davrandığınız için teşekkür eder iyi sohbetler dilerim…

Ekleyen : - Tarih: 12 Aralık 2016 - 17:06 - Okunma Sayısı : 2.256 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Kameralı Chat

Kameralı ChatIRC Kelebek mIRC Sohbet

Alem sohbet ediyorIRC Kelebek mIRC Sohbet

Samsun chat ve sohbet sitesi

Samsun chat ve sohbet sitesiIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.