Bizimmekan sohbetmi

Anasayfa > blog > Bizimmekan sohbetmi

Sohbet odaları bizim mekan
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bizim mekanlardan biri olan sohbet odalarını anlatacağım. Bizim mekan sohbet ne demek? Bizimmekan sohbet odaları kurallarından bahsedeceğim. Bizim mekan sohbet nasıl yapılır hepsini sizlere anlatacağım.

Bizim mekan sohbet ne demek?

bizimmekan-sohbet

 

Bizim mekan sohbet odaları tamamen isim amaçlı açılmış olan, fakat Türkiye’de önemli bir ün salmış chat ve sohbet odalarından biridir. Bizim mekan sohbet odaları IRC bağlantılı yazılı sohbet sitesidir. Birbirinden farklı ülkeler illerden gelen insanların aynı ortamda aynı anda genel veya özel sohbet etmelerini sağlayan chat sistemidir. Tamamen ücretsiz sohbet olarak sizlere sunulan ve İnternet bağlantısı üzerinden çalışan son derece kullanışlı sohbet sistemlerinden biridir. Gerek kameralı gerekse sesli olarak açılmış olan bu sohbet odalarına üyeliksiz ve hemen bağlanma şansına sahipsiniz. Genç yaşlı, kız erkek demeden rahatlıkla günün her saati bağlanabileceğiniz sıcak ortamlar arıyorsanız kelebekci.net sizlere en iyi imkanı sunacağından emin olabilirsiniz.

Bizim mekan sohbet nasıl yapılır?

 

Bizimmekan sohbet odalarına bağlanan kullanıcılarımızın dikkatini çekmiştir ki ücretsiz ve üyelik istemeden yapılan bu sohbet sunucusuna giriş son derece basit ve Türkçedir. Türkçe olması zaten başlı başına avantaj olması sebebi ile mobil sohbet ve tablet bilgisayarlardan da aynı kolaylık sağlanmaktadır. Günün her saati ne zaman isterseniz rahatlıkla internet üzerinden bağlantı kurabileceğiniz, ve bu vakit içerisinde yeni arkadaşlar, dostluklar, aşklar ve daha bir çok duyguları tadacağınız mükemmel bir ortamdır. Günümüzde teknolojinin hayatımızdaki yerinin ne kadar büyük ve önemli bir yer kapladığını biliyoruz. Bu nedenle bizde teknolojiden yararlanarak sizleri eski sohbet samimi ve içten duyguları yeniden yaşamanız için sizlere bir fırsat veriyoruz. Bu fırsattan yararlanmak tamamen sizin elinizde olan bir şey ve istediğiniz zaman girip çıkma özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Bizim mekan sohbet odaları kuralları

    • Kanalda bulunan kullanıcıların ve yeni giren kullanıcıların kesinlikle uymak zorunda olduğu en önemli kural tutum ve davranışlarına dikkat etmek zorunda olduklarıdır.
    • Kullanıcıların kanal genelinde küfür ve argo kelimeler kullanması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymak kati suretle zorunludur.
    • Kanalda bulunan yönetici arkadaşların uyarılarını dikkate almak ve ona göre davranmaları istenmektedir. Bu nedenle görevli arkadaşların uyarılarını dikkate almanız önemle rica olunur.
    • Kanal içerisinde cinsel sohbet konusu açmak yada o sohbetlere dahil olmak kesinlikle yasaktır.

Bizim mekan sohbet odalarına katılan kullanıcıların bu uyarıları dikkate alınması kesinlikle zorunludur. Kanala giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp görevli arkadaşların ona göre davrandıklarını unutmamalarını istiyoruz. kelebekci.net ekibi olarak sizlere iyi sohbetler diliyoruz.

Ekleyen : - Tarih: 12 Aralık 2016 - 12:53 - Okunma Sayısı : 1.855 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
EfeCaN` Kimdir

EfeCaN` KimdirIRC Kelebek mIRC Sohbet

Canlı sohbet sizlerle beraberIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.