Canlı sohbet sizlerle beraber

Anasayfa > blog, Sohbet > Canlı sohbet sizlerle beraber

Merhaba sevgili kelebekci.net kullanıcıları, bugün sizlere canlı sohbet hakkında bir makale paylaşacağım. Bu makalede canlı sohbet odaları hakkında bilgi, canlı sohbet siteleri ne demektir, sizlere bunları anlatacağım.

Canlı sohbet ne demek?

chatrlt

Canlı sohbet, insanların İnternet ağı üzerinden giriş yaparak aynı anda sohbet edebildikleri, oyun oynayabildikleri ve daha bir sürü olanağı olan sohbet sitelerinde anlık olarak mesajlaşma yapabildikleri sanal ortam sitesidir. Canlı sohbet siteleri adından da anlaşıldığı gibi sohbet sitesi olarak adlandırılan arkadaş arama sayfasıdır. Canlı chat sitesine iki şekilde bağlantı kurulur. Bunlardan birincisi, ücretsiz ve üyeliksiz sohbet adı altında geçen sohbet sistemidir. İkincisi ise kullanıcı girişini belli bir miktar karşılığı üyelik olanağı sağlayıp giriş imkanı sağlayan ücretli sohbet girişidir.

Ücretsiz sohbet sitesi

Ücretsiz sohbet sitesine bağlanan kullanıcıların hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava olan ve giriş üyeliği dahi istenmeyen sohbet odalarına denir. Böylelikle isteyen kullanıcılarımız rahatlıkla giriş yapma imkanına sahiptir.

Ücretli sohbet sitesi

Giriş veya üyelik ücreti talep edilerek giriş olanağı sağlayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış sohbet sisteminde kullanılan sohbet sitesi biçimidir. Size verilen özel giriş izni veya giriş kodu ile sisteme girişiniz sağlanmaktadır. Ücret talep sisteminin nedeni siteye belli başlı kişilerin istenmesidir. Kar amacı beklenmeden yapılan sistemdir.

Canlı sohbet odalarındaki ana temel kullanıcıları bir arada toplayarak aynı anda vakit geçirip sohbet etmelerini sağlamaktır. Herhangi bir maddi talep beklentisi olmadan bedava sohbet sitelerinin sıkça açmış oldukları ücretsiz sohbet sistemidir. Kelebekci.net ekibi olarak sizlere verilen bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Kelebekci.net ekibi olarak iyi sohbetler dileriz. Bizi Takip etmeye devam edin.

Ekleyen : - Tarih: 09 Ocak 2016 - 21:31 - Okunma Sayısı : 1.520 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Seviyeli Chat

Seviyeli ChatIRC Kelebek mIRC Sohbet

Sesli Muhabbet Odaları

Sesli Muhabbet SiteleriIRC Kelebek mIRC Sohbet

Mersin sohbet ve chat odasıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.