Capcanlı sohbet odaları mı ?

Anasayfa > blog > Capcanlı sohbet odaları mı ?

Capcanlı Sohbet odaları
Merhaba arkadaşlar sizlere bugün anlatacağım makale konumuz canlı sohbet odaları ve bu canlı sohbet odaları nerelerde var ? Canlı sohbet odaları kuralları nelerdir bunlardan bahsedeceğim.

Canlı sohbet ne demektir?

2001325753c0779a15fac56e6b3f16daef2944574b

Canlı sohbet insanların anlık olarak mesajlaşmak veya arkadaşlık kurmak için girmiş oldukları sohbet sistemidir. Canlı sohbetlerin amacı kesinlikle kullanıcıları kandıracak türden konuşacak botlar hazırlayıp onların kanalda veya sitede bağlı olarak kalması değil tamamen özgün olarak siteye giren kullanıcıların bağlandıkları kişilerdir. Canlı sohbet odalarında bulunan radyo, oyun, yarışma kanalları ile birbirinden değerli kullanıcıların aynı anda sohbet edebilme imkanına bağlı olarak yapmış oldukları chat servisidir. Canlı sohbet odaları bedava olup kullanıcıların özgürlüğüne bağlı kılarak üyeliksiz sohbet biçimine sahiptir. Böylelikle kullanıcı hiçbir ücret ödemeden ve üye olma derdi olmadan rahatlıkla bağlanabileceği özel oda ve genel oda olmak koşulu ile iki bölümden meydana gelir. Genel odalarda toplu olarak canlı sohbet sağlanırken özel odalarda ise kişisel sohbetlerinize yer vermeniz mümkün olacaktır. Yeni arkadaşlıklar yeni aşklar edinmek istiyorsanız veya kendinizi mutsuz hissedip konuşmak istediğiniz kullanıcılar arıyorsanız sizlere sunmuş olduğumuz bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda eğlenceli vakitler amacı ile açmış olduğumuz radyo kanalında canlı djlerimiz bulunmaktadır. Sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz kız veya erkek arkadaşınıza şarkılar armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz. Capcanlı sohbet odalarında canlı kullanıcılar ile mükemmel vakit geçirmek için sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Canlı sohbet kuralları

  • Canlı sohbet kanalında bulunan kullanıcıların bir birine sevgi ile yaklaşması ve saygı sevgi çerçevesi altında sohbet etmeleri zorunludur.
  • Kanal genelinde küfür/argo konuşmalar yapmak yasak ve en önemli kurallarımızdan bir tanesidir. Bu nedenle kanalda küfürlü konuşmak kesinlikle yasaktır.
  • Kanalda bulunan kullanıcıların cinsel sohbet konusu açmak veya o konuya dahil olmak kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlara denk gelen kullanıcılarımızın kanal görevlilerine bildirmeleri zorunludur.
  • Kanal görevlilerinin görevini suistimal edici sözler kullanmak ve kanalda bulunan yönetici arkadaşları kışkırtmak kesinlikle yasaktır.

Canlı sohbet kanalına giren kullanıcının bu kurallara uyması zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılarak girişi yasaklanabilir. Bizim amacımız tamamen güzel seviyeli bir sohbet sunucusu kurmaktır. Seviyeli sohbet en başta istediğimiz sohbet tarzıdır. Bu nedenle sizinde aynı hassaslığı göstermenizi rica eder iyi sohbetler dilerim.

 

Ekleyen : - Tarih: 11 Aralık 2016 - 15:11 - Okunma Sayısı : 1.690 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Sohbet rulet kızlarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Sesli Sohbet Odaları

Sesli Sohbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Türkye Yaz chat odaları

Türkye Yaz chat odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.