Chat odaları burada

Anasayfa > blog > Chat odaları burada

Chat odaları burada

Chat Odaları olarak hizmet veren kelebekci‘in siz değerli chat kullanıcılarını bilgilendirmek adına yazılan yazımızın konusu ” Gerçek Chat Odaları Burda ” olacaktır.

Gerçek Chat Odaları Burda

Selam olsun sevgili Chat Odaları kullanıcılarımız. Sizlere 3 5 günlük aranın ardından chat konusu hakkında yazılarımızı sizlerle buluşturmaya ve aktarmaya devam edeceğiz. Günlük olarak yazılan bu yazılarımızın amacı tamamen chat odaları‘na giren kullanıcıların bilinçli bir kullanıcı olmasını sağlamaktır. Evet amacımız insanların internet ortamında bilinçli bir kullanıcı olması ve gerçek chat odaları’nı öğrenmelerini sağlamaktır. Türkiye’de bu alanda bir çok chat odaları olarak hizmet vermektedir. Bu hizmeti veren odalar gerçek amaçları için mi hizmet ediyor yoksa bunların dışındamı hizmet ediyor bunun açıklamasını yapmaya ve sizlere bu konu hakkında en doğru bilgileri paylaşmaya ve aktarmaya çalışacağız. Bu bilgileri chat içinde yaşadığımız ve edindiğimiz tecrübelerden yapacağız. Bu tecrübeli siz değerli chat odaları kullanıcılarımıza aktarmak bizim için bir vazife haline getirdik. Çünkü biz kelebekci‘de bu alanda hizmet veren bir chat sunucuyuz. Onun için chat makelemizin başlığı altında bulunan ” Gerçek Chat Odaları Burda ” seçtik sizlere kendimizi bu konu üzerinde tanıtacağız. Bu tanıtım esnasında hiçç bir şekilde abartıya yer verilmeyecek ve gerçek bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bu bilgiler doğrultusunda siz değerli chat kullanıcılarının karar vermesi içinde makalemizin en alt kısmında yorum yap bölümü bulunuyor ordan yapacğaınız yorumlarla bizlere vereceğiniz desteğin ve eleştirilerinizi rahatlıkla yapa bilirsiniz. Sohbet için kurulan sayfamızda gerçekten nasıl hızlı bir şekilde bu bu hale getire bildik. Aşağıda sizler için açıkladık.

Chat Odaları

kelebekci.net gerçek chat odaları burda yazımız ile idda etmiş olduğu husus hakkında sizlere chat alemi içerisinde en güncel bilgileri aktarmaya çalışacaktır. kelebekci‘i olarak 2014 Mart ayının ortalarında isimtescil’den register(kayit) altina alınmış bir domaindir. Bu domaini almamda etkili olan sevgili Fatih abime teşekkür ve şükranlarımı bir borç bilirim. Satın alma müdürü olarak çalıştığım Taşçı Makina şirketinde işe yeni almış olduğumuz sevgili Ömer abim ve Fatih abimle oturmuş Sohbet ederken konu eskilerden açıldı. Konu konuyu açar dedikleri bu olsa gerek sohbet’imiz iyice böle ilerlediği bir vakit işte bende o zamanlar da Soyle.Net adresinde Helperlik yapıyordum. Arada mirc’e bakarken bir anda Fatih abim dediki lan Hidayet bizde kendimize bir chat odaları kuralım dedi. Bende olur abi dedim isimtescil’e girdik ve domain sorgulamaya başladık. Domain sorgulama sırasında film sitesi olan Ömer abimde bize önerilerde bulunuyor ve bizde sürekli sorgulama yapıyorduk. Sohbet alanında mı olsun yoksa chat alanında mı olsun bi türlü karar veremiyorduk en sonunda benim aklıma gelen isim kelebekci.net’in boş olduğunu gördük ve Sohbet kelimesi içeren kelebekci’i satın aldık. İçinde sohbet kelimesi geçiyordu ama chat kelimesi geçmiyordu. Bunu nasıl aşacağımızı ne yapacağımızı konusunda birbirmizle sohbet ederken aklıma yapılan seo çalışmaları geldi ve dedim ki abi bir wp kurarız ordan günlük seo yaparak Chat Odaları kelimesinde ve onun uzantılarında kasa biliriz dedim. Durum böyle olunca hepimizin aklına yattı ve kelebekci‘i register(kayit) altına aldıktan sonra buna ek olarak bir yer daha alarak burayı hem Sohbet kelimesinde hemide chat kelimesi içerisinde kasmamız gerekiyordu. Araştırmalarımız sonucunda SuperSohbet’ide aldık. Anan aşağı baban yukarı sevgili Fazlı’dan burayı aldık. Ödeme planı çıkarıldı ve ödemler yapıldı kelebekci’i yayın hayatına başladı. Kendi alanında ilk indexs’i aldıra bilmek için sürekli olarak hızlı bir biçimde çalışmalar başladı ve nitekim kendi alanında 1. sayfa 1. sıraya getire bildik. Bu çalışmalarımızı artık chat kelimesi üzerinde yoğunlaştırmamız gerekiyordu. Çünkü chat kelimesi içermeyen bir domaine sahiptik. Bu alanda hızlı bir çalışma yaparak gerekli seolar ile bir yerlere gelmek adına hızlı bir amac uğruna ter döktük ve bu emeğimizin karşılığını almaya çalıştık. Chat odaları olarak google’de yapılan aramalarda kelebekci‘i 3. Sayfa 1. sıraya getirdik. Bunu yaparken sevgili Ayaz kardeşimin desteğini aldık kendisi seo çalışmaları yönünden bizi çok desteklemiş ve desteklemeye devam etmektedir. Gerçek Chat odaları burda yazımızdaki size ilk kuruluşunu anlatarak bu alan üzerinde gerçek bir bilgi verdik.

Chat Odaları Nasıl Hizmet Vermektedir?

kelebekci‘i olarak size yukarda nasıl chat odaları kelimesine geçiş yaptığımızı ve bu alan içerisinde nasıl bir yol çizdiğimizi chat kelimesi alanında neler başara bileceğimizi sizlere göstermeye çalıştık. Sizlere neden gerçek chat odaları burda iddasında bulunduk onuda sizlere kısaca açıklıyım. Sohbet kelimesi üzerinde olan bir domaini chat alanında ilerletmek ve bu alanda üst sıralarda yer almak hele ki Türkiye’de hiç kolay olmadı bunu hepimiz biliyoruz. kelebekci’i olarak hızlı çalışmalara başlayarak ilk olarak kelime anlamı üzerinde hızlı ilerledik çünkü kelebekci’in Türkçe kelime anlamı ( Muhabbet etmek ) demektir. Biz hem türkçe hemde ingilizceyi bir araya getirdik 🙂 Amaç olarak Chatcity üzerinde hızlı bir gelişim göstermek adına kendimizi bu alanda zirveye taşımak için seo çalışmaları ve özgün içerikler girerek 1. sayfada yerimizi aldık. Chat odaları olarak hizmet vermemiz gereğini ise google üzerinde yapılan aramalarda hiç bir şekilde gerçekten bu alanda hizmet vermeyi ticari amaçla kurulmuş bir çok chat odaları gördük onun için kendimizi bu alanda var ede bilmek adına hızlı çalışmalarımıza başladık ve kelebekci‘i 2015’de tekrar aktif ederek google den yediği spamdan kurtarak bu gün kü hale gelmesine neden olduk. Bizim amacımız Sohbet kelimesi geçen domainimizde Chat Odaları olarak hizmet verebileceğimizi bu alanda bir başarıya imza atıla bileceğini göstermektir. Biz bu başarıyı elde etme yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerliyoruz. Yakında herkes görecektir. Şimdilik Allah’a emanet olun sevgili chat odaları kullanıcılarımız hepinizi seviyorum saygıyla ve güvenle kalın..

Ekleyen : - Tarih: 28 Aralık 2016 - 11:36 - Okunma Sayısı : 1.823 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Şehirlere özel sohbet chat

Şehirlere özel sohbet chatIRC Kelebek mIRC Sohbet

Online Sohbet AkışıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.