Chat rulet sohbet

Anasayfa > blog > Chat rulet sohbet

Chat rulet muhabbet

Merhaba Arkadaşlar muhabbet odaları ve chat sohbet sitelerinde bugün sizlere chat rulet muhabbet odalarından bahsedeceğim bu konumuzda neler yer alacak. Chat rulet muhabbet odaları nelerdir? Bu odalarda nasıl vakit geçirilir, kuralları nelerdir hepsini anlatacağım.

Chat Rulet muhabbet odaları nelerdir?

Chat rulet insanların kameralı görüşmelerini sağlayan arkadaşlık sitelerinden biridir. Bu sistem sayesinde birebir kameralı görüşerek iletişim halinde olma yöntemidir. Bay ve bayan kullanıcıların aynı anda odalarda sohbet imkanı sağlayan kelebekci.net ekibi olarak yeni sistemler geliştirmekteyiz. Fakat kameralı sistemlerde büyük odalarda değil sadece özel odalarda kamera açma imkanı olur yani birebir konuşmalarda ister kameralı isterseniz sesli sohbet edebilme imkanı vardır.

Chat Rulet odalarında nasıl vakit geçirilir?

kelebekci.net ekibi olarak bu tür odalarda genelde radyo sohbetleri ve oyun sohbet odalarının da içerisinde bulunduğu yarışma kanalları bulunmaktadır. Bu odalar sayesinde hem sohbet edebilecek yeri geldiği zaman oyun oynamanın da keyfini çıkarabileceksiniz. Kullanıcılar arasında yarışma düzenleyerek kıyasıya bir rekabet söz konusu olabilir. Sevdiklerinize şarkılar armağan edebilir bir ortam hazırlayabilirsiniz. Yarışma kanallarında ayın, haftanın, günün birincisi olabilirsiniz, arkadaşlarınızı kıskandırıp doyasıya eğlenebilirsiniz. Bu tür odalarda takılmak vakit geçirmek tamamen bedava olup kullanıcılardan herhangi bir para talebinde bulunmamaktadır. Milyonlarca insanla aynı anda sohbet etmek fırsatı sunmakta ve sizin için daha güzel vakit geçirme ve rahatlıkla arkadaş bulmak onlarla tanışıp kaynaşmanızı sağlamaktayız.

Chat Rulet Odaları kuralları

  • Kanalda bulunan kullanıcıların argo/küfür kullanmaları yasaktır.
  • Kanal içerisinde seviye sınırlarını aşmak birbirine hakaret edici sözler sarf etmek kalp kırıcı sözler kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kullanıcılar kanal görevlileri dahilinde uyarılmaktadır.
  • Kanal görevlilerinin uyarılarını dikkate almak ve o yönde ilerlemek istemeyen kullanıcılar, hala tutum ve davranışlarına özen göstermediği taktirde kanaldan banlanıp atılırlar.

Muhabbet odaları sayesinde siz de aradığınız aşkı, sevgiyi, dostluğu, kardeşliği burada bulabilirsiniz. Belki kendinizi yalnız hissediyor ve dertleşmek için bir arkadaş arıyorsanız bizim kanalımızı tercih etmelisiniz. Gurbette yaşayan kardeşlerimizde bağlanarak sohbet ve arkadaşlığın tadını çıkarıyorlar. Asya, Avrupa, yurt dışında bulunan kardeşlerimiz sürekli bağlanarak hasret gideriyorlar.

 

Etiketler : , ,
Ekleyen : - Tarih: 20 Aralık 2016 - 10:58 - Okunma Sayısı : 1.621 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Kamu Sohbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Online sohbet zamanıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Sohbet siteleri Chat odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.