Evli bayanlarla sohbet

Anasayfa > blog > Evli bayanlarla sohbet

Evli bayanlarla sohbet

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yetişkin sohbet ve evli bayanlarla sohbet konusunda bir kaç bilgi vereceğim. Evli bayanlar ile nasıl sohbet edilir, bunun kuralları nelerdir sizlere bu konuda bir makale hazırladım.

Evli bayanlarla sohbet amacı nelerdir?

Sohbet odalarının amacı insanları bir çatı altında toplayıp vakit geçirmelerini sağlamaktır, bu nedenle sohbet kanallarımızdan biri olan evli sohbet kanalından bahsetmek istiyorum. 30+ yaş ve üstü bayanların bir araya gelerek sohbet etmelerini sağlayan kanallarımızdan bir tanesidir. Bu kanal içerisinde bulunan görevliler dahilinde ve onların yönetimi doğrultusunda idare edilmektedir. Kanal ismi evli bayanlar olmasına rağmen erkeklerin de girebileceği bir kanaldır, aslında bu kanalını ismini değiştirerek evli sohbetler de yapabiliriz. Bu konuda kullanıcının isteğine bağlı olarak değiştirilebilir genişletilebilir.

Bayanlarla sohbet etmek

Evli bayanlar kanalda sohbet ederken tabi ki dedikodu tavan yapıyor, kadınların bir araya gelerek sohbet etmeleri kanalda bulunan oyun odalarında oyun oynamaları radyo odasında bulunan dj arkadaşlarla beraber şarkılar dinleyip birbirlerine şarkı armağan etmelerini görünce bu mutluluk bize hayli yetiyor. Dünyanın neresinde olursanız olun yeter ki internetiniz olsun, mobil sohbet sayesinde telefondan da bağlanabileceğiniz ve keyifli sohbetlere katılıp güzel vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Evli bayanlarla sohbet etmek istiyorsanız tercihiniz biz olmalıyız.

Evli bayanlarla sohbet kuralları

    • Kanalda bulunan kullanıcıları rahatsız etmek, kışkırtmak, laf atmak, cinsel sohbetlerde bulunmak yasaktır.
    • Kanalda bulunan görevlilerin görevini suistimal edici sözler söylemek ve görevlilerin uyarılarına uymamak yasaktır. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırıp bir daha giremezsiniz.
    • Kanalda görevli olabilmek için kanal görevlilerine ricada bulunmak ve size verilen talimat doğrultusunun dışına çıkmak görevinizi kötüye kullanmak yasaktır.
    • Sohbetin akışını aksi yönde etkileyecek ve sataşma, tartışma yaratmak, kavga etmek kesinlikle yasaktır.
    • Kanalda bulunan kullanıcılar birbirine saygılı bir şekilde sohbet ederek seviye düzeyine dikkat etmeliler.

Kanala giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp ona göre davranmaları rica olunur. Aksi taktirde görevliler tarafından uyarılıp kanaldan atılmaları söz konusu olabilir. Daha düzeyli cinsel sohbet olmadan kefili sohbetler için amacımız bu yöndedir. Siz değerli kullanıcılarımız en rahat şekilde sohbet etmeniz için elimizden geleni yapmaktayız.

Etiketler :
Ekleyen : - Tarih: 20 Aralık 2016 - 10:56 - Okunma Sayısı : 1.770 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Kamu Sohbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Kameralı Muhabbet

Kameralı Muhabbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Bursa Sohbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.