Genel chat odaları

Anasayfa > blog > Genel chat odaları

Genel chat odaları

Genel Chat Odaları Türkiye’nin kurulan Chat odaları içerisinde yer alan kelebekci.net’de yer alan güncel Chat makaleleri ile her gün karşınızdayız. Bu gün Chat makalemizin konusu ise ” Genel Chat Odaları ” olacaktır.

Genel Chat Odaları

Türkiye internet’i üzerinde kurulan Chat odaları hakkında en güncel oda bilgilerini bu yazımızdan ve Chat sayfamızdan öğrene bilirsiniz.

Genel Chat Odaları

Seviyeli Chat Odaları

Genel Chat Odaları olarak ilk tanıtım yazımızı sizlere 3 başlık altında inceleyeceğiz ve bu başlıkları sizlere şu şekilde açıklayayım ” Chat Odaları, Chat, Türkiye’de Chat ” şeklinde 3 konu başlığımız olacaktır. Bu yazımız tamamen bilgi amaçlı yazılmış olup siz değerli kullanıcılarımıza doğru bilgiler vermek adına Web editörleri tarafından yapılmaktadır. Bu editörlerimiz yazılacak olan Chat makalesi için önce araştırmalar yaparak bu konu hakkında gerekli bilgi sahibi olurlar ve ondan sonra bir araya gelerek konuyu belirlerler ve bu alanda belirli bir yazı yazarlar. Bu yazıların google üzerinde benzeri felan değil özgün olarak günde yarım saatlerini veya 1 saatlerini ayrırak yazmış oldukları tamamen özgün içeriklerden oluşur. Bu olgun içeriklerin günümüzde çok önemli olduğunu herkes bilir onun için gerkeli olan çalışmalar yapılarak Gerekli öz veri ile hazırlanır.Editörlerimiz sizlere en doğru Chat odaları bilgisini vermek için uğraşır ve sizleri doğru odaya yönlendirmek için bu yazılara çok önem verirler. Bu önem ise sizlerin bizler için çok değerli olmanızdan kaynaklanmaktadır.

Chat Odaları Hakkında ?

Chat odaları olarak ilk konu başlığımızı sizlerle paylaşlım. Genel Chat Odaları yazımızın altında bu konuyada değinelim istedim. Sizleri bu konuda doğru bilgilendirerek sizleri en doğru Chat odalarına yönlendirmek bizlerin en büyük ve temel bir görevidir. Bunun sebebi ise kelebekci‘in de kuruluş amaçları içerisinde yer alan Chat odaları vardır. Siz neden kelebekci.net tercih etmelisiniz? bu sorumuza güzel bir cevap verelim şimdi ” Bizi tercih etmenizdeki en büyük etken şu ola bilir bizim açımızdan biz bu şekilde bakıyoruz. Biz hiç bir ticari amacı olamayan sadece insanların eğlenmesi ve stres atması için kurulmuş bir Chat odalarıyız. Bu bir tercih meselesi ola bilir. ” Bu sorumuzun yanıtını bulduysak sizlere diğer konularda bilgi verelim arkadaşlar bu bilgiler sayesinde sizleri en doğru Chat odaları’na yönlendirmiş olacağız. Türkiye’de ucuz shell (hosting) hizmetlerinden dolayı günlük olarak belirli bir sayıda bu odalar açılmaktadır. En büyük kötü yanı budur. Bunun yüzünden açılan bu odaların userlerin olmaması sebebi ile bir çok alanda acılıyor ömrü 1 ay veya 2 ay oluyor ve kapanıyor. Onun için doğru uzun vadeli Chat odaları’na yönlendirmek adına sizlere bu yazımızı yazdık.

Chat Odalarına Giriş ?

Konu başlıklarımızdan olan ” Chat ” sizin için burda işleyelim. Chat için yazılan bu yazımızda sizleri en doğru Chat ‘in çok olduğu odalara yönlendirmek adına ufak bir açıklama şeklinde yapacağız. Türkiye’de Chat amaçlı kurulan bir çok site bulunmaktadır. Ama yukarıda belirtiğimiz gibi Ucuz Shell (Hosting) fiyatları yüzünden aynı şekilde Chat sunucuları açılıyor ve google gibi arama motorlarında üst sıralara gelemediklerden dolayı bunların yayın hayatları uzun vadeli olmuyor ve en fazla 1 2 ay sonucunda bunlarda kapanıyor. Kelebekci olarak bu Chat odalarına değilde sizleri uzun vadeli kurulan ve google aramalarında belirli kelimelerde belirli sıralara gelen Chat sunucumuza çeke bilmek ve doğru yönlendirmede bulunmak için bu yazımızı burda sizinle paylaştık

Ekleyen : - Tarih: 31 Aralık 2016 - 23:03 - Okunma Sayısı : 1.730 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Whatsapp sohbet ve chat odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Evli bayanlarla sohbetIRC Kelebek mIRC Sohbet

Görüntülü Sohbet Siteleri

Görüntülü Sohbet SiteleriIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.