Görüntülü muhabbet odaları

Anasayfa > blog > Görüntülü muhabbet odaları

Görüntülü muhabbet odaları

Görüntülü muhabbet odaları

Merhaba arkadaşlar bugünde sizlere muhabbet odalarından biri olan görüntülü muhabbet konusunda sizlere biraz bilgi vereceğim. Muhabbet odaları nelerdir? Muhabet odalarının amacı nedir? Muhabbet odaları kuralları nelerdir? Bunların hepsini sizlere açıklayacağım.

Görüntülü Muhabbet odaları nelerdir?

Kameralı Sohbet Siteleri

İnsanların birbirleriyle olan ilişkilerini anlamak için bu konuda hizmet veren kelebekci.net sizlere daha kaliteli sohbet imkanı sunmaktadır. Bunlardan biri olan muhabbet odalarının en gözde kanllarından biridir görüntülü muhabbet kanalı. Bu odaların genel anlamda insanlarla tanışma ve sohbet edip arkadaşlık kurmalarını sağlamaktır. Kız kıza muhabbet ederken yada kendinize yakın gördüğünüz arkadaşınızla özelde konuşurken neden birbirinizi görme imkanınız olmasın, neden sevdiğiniz kişiyle kamerada gözgöze bakışarak sesli veya görüntü olarak görüşmeler yaparken mimikleriniz, gülüşünüz, üzüntünüz karşıdaki insanla bir bağ oluşturduğunuz için dertleşmek istersiniz.

Görüntülü Muhabbet odalarının amacı nelerdir?

Muhabbet odalarının amacı başlığından da anlaşılacağı gibi muhabbet edip insanlarla kaynaşmakstır. Farklı ülkelerden kısacası dünyanın her yerinden girebilen kullanıcıların bulundukları ortamda aynı anda sohbet etmelerini sağlamak üzere açılmış bir muhabbet sitesidir. Böylelikle farklı kültürler bilgi ve kelime özgürlüğü sayesinde kanalda seviye sınırları dahilinde istenilen tartışma, eğlence, yorum, fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.

Görüntülü muhabbet odaları kuralları

  1. Kanalda gurur kırıcı veya aşağılayıcı sözler sarfetmek yasaktır.
  2. Kanalda bulunan kullanıcının bir başka kullanıcıya laf atması kalbini kıracak sözler sarfetmesi yasaktır. Bundan dolayı seviye sınırları içerisinde sohbet etmeleri gerekir.
  3. Seviye sınırları dışında cinsel sohbet, küfürlü konuşmak, hakaret etmek kesinlikle yasaktır.
  4. Kanalda bulunan görevli arkadaşlara yapılan görevi suistimal edecek veya kışkırtacak sözler söylemek, ortalığı karıştırmak yasaktır.

Görüntülü muhabbet odalarına katılıp kanala giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp ona göre davranması rica olunur. Aksi taktirde uyarıldıktan sonra kanaldan banlanıp tekrarı dahilinde suncuudan uzaklaştırılarak ipban uygulanıp kanala girişini yasaklamak zorunda kalabiliriz. Bunun olmasını kesinlikle istemiyoruz, görüntülü muhabbet doalarının asıl amacı sevgi ve mutluluktur. İnsanların birbirleriyle sevgi saygı dürüst ve eğlenceli vakit geçirmesini istiyoruz. Sizde bizim gibi düşünüp ona göre davranmalısınız, yazmış olduğum makaleyi okuyup YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM.

Ekleyen : - Tarih: 25 Aralık 2016 - 11:19 - Okunma Sayısı : 1.606 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Evli bayanlarla sohbetIRC Kelebek mIRC Sohbet

Sohbet ve Chat odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Eski muhabbetcilerin mekanıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.