Hani bedava sohbet vardı

Anasayfa > Sohbet > Hani bedava sohbet vardı

Bedava sohbet ne demek

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bedava sohbet önemini anlatacağım. Bedava sohbet denince akla ne gelir? Bedava sohbet kuralları nelerdir. Bunlardan bahsedeceğim ve bahsederken sizlere kelebekci.net sunucu olan sohbet odalarını anlatacağım.

Bedava sohbet ne demek?

Bedava sohbet

Bedava sohbet

Bedava sohbet insanların rahatlıkla girip herhangi bir üyelik problemi veya ücret ödemeden girmiş oldukları sohbet sunucu topluluğudur. Bedava sohbet ücretli sohbet odalarına nazaran daha fazla ilgi görmektedir. Bu nedenle sizler için açmış olduğumuz mükemmel ötesi sohbet sunucusuna davet ediyoruz. Bu anlamda sizlerinde aynı hassaslığı gösterdiğiniz görmek bizi bir hayli mutlu ediyor, günümüzde insanların iş yoğunluğundan dolay ve teknoloji bağımlısı haline geldiğimiz için sizler için açmış olduğumuz bu sohbet odalarında insanlarla sohbet etmenin önemini anlayacağınızı düşünüyoruz. Sohbet etmek, insanlarla olan iletişimimizi güçlendirmek amacı ile bulunmaz bir fırsat olabilir sizler için. Farklı ülkelerden giren kullanıcılardan aldığımız tebrikler bizi hayli gururlandırıyor. Bu nedenle bizde yaptığımız hizmetin ne kadar doğru yerlere ulaştığını görüyoruz. Gurbetçi dostlarımızın memleketine olan hasretini gidermek amacı ile sohbet sunucumuza gelip sohbet ettiklerini görüyoruz ve bu sohbet onları az da olsa memleket hasretinden uzaklaştırıyor. Kız kıza sohbetler, oyun kanalları, radyo kanalları ve daha bir çok kanallarla beraber sizleri konuk eden kelebekci.net sizlerin daha iyi sohbet edebilmeniz için mobil sohbet uygulamasını da getirmiş bulunuyor. Mükemmel sımsıcak ortamlarla sizleri sayfamıza bekliyoruz.

Bedava sohbet kuralları

  • Bedava sohbet etmek için herhangi bir ücret talebi olamaz. Sizlerden ücret talebinde bulunana görevlileri bize şikayet etmeniz zorunludur.
  • Kanalda gereksiz konuşmalar örneğin, cinsel sohbet, küfürlü konuşmak hakaret edici sözler kullanmak kesinlikle yasaktır.
  • Kanalda bulunan kullanıcılara saygı sevgi yaklaşımlarda bulunmak, kalp kırmadan sohbet etmek kesinlikle zorunludur. Aksi halde kanaldan uzaklaştırılıp sunucu ile bağlantınız kesilebilir.
  • Kanalda küfür etmek, görevli arkadaşlara sataşmak, kanal kullanıcılarını rahatsız edici davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

Bedava sohbet kullanıcılarının kanala girdikten itibaren bu kurallara uymaları zorunludur. Çünkü kanala girdikten sonra bu kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız ve ona göre davranmanız önemle rica olunur. kelebekci.net ekibi olarak en güzel vakitleri geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dilerim.

 

Ekleyen : - Tarih: 08 Aralık 2016 - 16:08 - Okunma Sayısı : 1.567 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Online sohbet ne demek?IRC Kelebek mIRC Sohbet

Kameralı Muhabbet

Kameralı Muhabbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Azar sohbet odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.