islami dini sohbet odaları

Anasayfa > blog > islami dini sohbet odaları

İslami dini muhabbet odaları

özellikle islam dinine yönelik yapılan çirkin saldırılar ve kendini din adamı Hoca diye tanıtan bazı yobazlar bazı soytarılar islam dinine büyük zarar verdiği bilinmektedir her fırsatta islam dinini en güzel şekilde yaşamanın ilk yolu yüce kitabımız Kuran’ı Kerim’i okumak ve onun rehberliği aracılığı ile hayatımızı yaşamaktır. sohbet odalarımızda hakaret, küfür, argo kesinlikle yasaktır. ne kadar islami değerlere uygun olduğunu ifade etsek bile 18 yaş altı kardeşlerimizin girmesini kesinlikle tafsiye etmiyoruz. ve yine dini chat odalarımızda sizleri tehdit eden özelde küfür edenleri bizlere #help odasında bildirebilirsiniz.

Dini Sohbet odaları
İslami sohbet odaları elbette sayısız sohbet siteleri bulunmakta Ama ne yazık ki bu sohbet sitelerinde genelde cinsellik konuları sevgiliye aşk benzeri konuların yoğunca olduğu bir gerçektir özellikle örnekler vermek gerekirse islami sohbet Sitesi olduğunu iddia eden sitelere giriş yaptığımızda karşımıza çıkan iğrenç görüntüler Ben bir tanesi odalarda küfür argo ve cinsel içerikli sohbetleri ne olmalıdır. islami chat odalarımıza akıllı cihazlar ile katılabilirsiniz üye olmadan ücret ödemeden hızlı bir şekilde katılın.

islami sohbet odaları
sevgili Mümin kardeşlerim dini sohbet odaları adında bir oda oluşturduk ve bu odalarda çoğu zaman dini konular hakkında sohbetlerimiz olmaktadır mezhepler hakkında olsun hadisler hakkında ayetler hakkında zaman zaman sürekli bu konular üzerinde istişareler etmekteyiz dini sohbet odalarımızda bulunan diğer bay bayan Mümin kardeşlerimizin de soruları cevapları olmaktadır. İslam dinini sohbet odalarında en güzel şekilde Mümin kardeşlerimiz ile sorularınız cevaplarımız merak ettiklerimiz ile güzel diyaloglar muhabbetler kurmakdayiz.

Etiketler :
Ekleyen : - Tarih: 29 Temmuz 2018 - 00:22 - Okunma Sayısı : 1.501 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Radyolu Sohbet OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Genç sohbet liseliIRC Kelebek mIRC Sohbet

Sohbet arkadaşı bulmakIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.