İstanbul sohbet odaları var mı?

Anasayfa > blog > İstanbul sohbet odaları var mı?

Cahat ve sohbet odaları kelimelerinde yazmış  olduğumuz makalelerden bir tanesi de İstanbul sohbet. İstanbullu kullanıcılarımızın rahatlıkla girip chat ve sohbet yapmaları için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

İstanbul sohbet odaları var mı ?

İstanbul sohbet odaları demek İstanbul ve ilçelerini barındıran sohbet kanalının var olmasıdır. #İstanbul kanalı adı altında açılmış olan ve insanların girip ister sadece o kanalda, isterseniz de iste sunucunun herhangi bir kanalında sohbet etmeleri yeni arkadaşlarla tanışma fırsatını yakalamalarını sağlamaktayız. Bu sayede diğer illerden gelen kullanıcılarımıza İstanbul’un güzelliğini turistik yerlerini bilmeyen arkadaşlarımıza anlatıp kıskandırıp  ve onlarında o güzel  şehre gelme arzusunu çıkarabilirsiniz.

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul sohbet kanalı özellikleri

  • İstanbul sohbet kanalında Bir founder ( kanal sahibi ) bulunmaktadır. Bunun nedeni kanal düzenini sağlamak ve diğer yetkili arkadaşlara yapmaları gerekeni anlatmaktır.
  • İstanbul sohbet kanalında iki Sop ( kanal süper operatörü ) bulunmaktadır. Bunun nedeni ise kanal güvenliğini ve opların düzenini sağlamak.
  • İstanbul sohbet kanalında beş op ( kanal operatörü) bulunmaktadır. Bunun nedeni ise kanalda founderden aldığı talimat doğrultusunda sohbet alışkanlığını sağlamak, kanalda olası durumda kurallara uymayan kullanıcıları kanaldan uzaklaştırılmasını sağlayan kanal görevlisidir.

İstanbul sohbet odaları kurallarına uyarak isteyen kullanıcı istediği gibi sohbet etme özgürlüğüne sahiptir. Aynı zamanda kural dışı haksız yerine kanaldan uzaklaştırılan kullanıcıların yönetime şikayet etmesi durumunda operatör hemen yetkililer tarafından uyarılır. Bu durumdan sonra eğer operatör yine aynı tutum ve davranışları sergiliyorsa şayet görevinden bir daha eklenmemek üzere alınır. Fakat Kullanıcılarında bu konuda dikkat etmesi gereken hususlar ise şunlardır.

  1.  Kanal düzenini bozmamak.
  2. Kanalda seviyeli ve düzenli bir şekilde kimseyi rahatsız edici davranışlarda bulunmamak.
  3. Kanalda kimseye hakaret, kötü söz, kışkırtıcı sözler, rahatsız edici davranışlarda bulunmamak.
  4. Yöneticilere iftira atarak onların görevinden alınmasını ve yöneticileri kışkırtmak.

Bunların yapılması halinde kullanıcıların önce uyarılıp ilkaz edilmesi gerekir. Bu uyarıdan sonra hala devam eden kullanıcı sunucudan uzaklaştırılarak kanala girişi engellenir.

Ekleyen : - Tarih: 30 Ağustos 2015 - 13:34 - Okunma Sayısı : 1.703 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.