İstanbul Sohbet odalarına bağlan

Anasayfa > blog > İstanbul Sohbet odalarına bağlan

Kelebekci.net ekibi olarak bugün sizlere İstanbul sohbet siteleri hakkında bir makale hazırladım. İstanbul sohbet odaları sayesinde bütün İstanbullu kullanıcılarımıza özel kanal bulunmaktadır. İstanbul chat ne demek öncelikle sizlere onu açıklayayım.

İstanbul sohbet

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul sohbet, illere göre sohbet odalarının en popüler kanallarından biridir. İstanbullu kullanıcıların bir araya gelerek beraber aynı anda sohbet etmelerini sağlamaktadır. İstanbul sohbet odaları ile birlikle bağlanan kullanıcılarımız özel bir oda dahilinde sadece İstanbullu kullanıcıların toplandığı odalardan biridir. Beraber müzik dinleyip sohbet edebildikleri, oyun oynayıp vakit geçirdikleri sıcak ve samimi bir sohbet odalarıdır. Soğuk havalarda içinizi ısıtacak sımsıcak sohbetler için sizlere sunulmuş olan bu sohbet odalarına bağlanmak tamamen ücretsiz olup sizlere bedava sohbet sunulmaktadır. Kendinize sosyal çevre edinmek, aynı şehirlerde olmanın mutluluğu ile buluşabilmek için bulunmaz bir fırsat olan İstanbul chat odaları günün her saatinde istenildiği zaman bağlanılabilir durumdadır.

Günümüzde insanların kendini yalnız hissettiklerinde sıklıkla girmiş oldukları bu chat odalarına bağlanmak için vakit kaybetme! Her sunucu kurallarının olduğu gibi İstanbul sohbet odalarının da kendine özgü koymuş oldukları bazı kurallar bulunmaktadır.

İstanbul sohbet kuralları

  1. Kanalda bulunan kullanıcıların cinsel sohbet içerikli konuşmalar yapması yasaktır. Bu kurala uyulması kesinlikle zorunludur.
  2. İstanbul sohbet odalarına bağlanan kullanıcıların hakaret, küfür, tartışma yaratacak sözler kullanması yasaktır.
  3. Kanalda bulunan İstanbul sohbet kullanıcılarının görevliler tarafından yönlendirdiği şekilde sohbet etmeleri zorunludur.

İstanbul sohbet odalarına giren kullanıcıların yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılıp ona göre davranmaları zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılıp sunucu ile bağlantısı kesilebilir.

Ekleyen : - Tarih: 07 Ocak 2016 - 19:49 - Okunma Sayısı : 1.591 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Chat OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Görüntülü Chat Siteleri

Görüntülü Chat SiteleriIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.