Kameralı sohbet sistemi nasıl açılır?

Anasayfa > blog > Kameralı sohbet sistemi nasıl açılır?

Kameralı sohbet sistemi açmak
Merhaba arkadaşlar kameralı sohbet sistemi açmak veya bedava sohbet odalarına kameralı sohbet sistemi nasıl kurulur bunu anlatacağım bugün sizlere. Kameralı sohbet nedir ve nasıl yapılır.

Kameralı sohbet sistemi nasıl yapılır?

463036

Günümüzde sohbet sitelerinin ün kazanması ile birlikte kullanıcıların büyük ilgisini çekmeye devam ediyoruz. Bu nedenle sizlere sunmuş olduğumuz kamera sohbet sistemini açıklamak için bir makale hazırlamış bulunmaktayım. Kameralı sohbet sistemi İnternet ağı üzerinden rastgele yada bilerek özel odalar halinde çalışmaktadır. Kullanıcının sistemi çalıştırmak üzere basmış olduğu buton sayesinde bay bayan kullanıcıların özelinden kameralı sistemi çalıştırarak kameralı görüşme sağlanmaktadır. Kullanıcı rastgele önüne çıkan kullanıcıyı görme imkanına sahip olduğu için seçme özgürlüğüne sahip değil, sadece sistem tarafından otomatik olarak belirlenir. Diğer bir adı ile chat rulet sohbet odalarıdır.

Diğer bir yöntem ise yazılı yani IRC adı altında geçen sohbet sisteminin kameralı sisteme geçişi sonrası yenilenen yeni kameralı sohbet sistemi olarak çalışan bir chat sitesidir. Genel odalarda kamera açma imkanı olmayan bu sistemde sadece özelde konuşan kişilerin bu sisteme sahip olması daha ilgi çekici olarak görünmektedir. Bu nedenle kız erkekle yada erkek kızla görüşme özgürlüğüne tamamen kendisi sahiptir. Kendi seçmiş olduğu takma ad sayesinde bu sistemi rahatlıkla kullanabilir. Özel görüşmelerde tıpkı bir skype gibi kameralı sistem bulunmakta ve bu sistem içerisinde özel ifadeler, simgeler, gülücük işaretleri falan hepsi bulunmaktadır. Böylelikle eğlence ve muhabbet kaçınılmaz olacaktır. Bizimde bu sistemden kendi kelebekci.net sayfamıza getirmiş bulunuyoruz. Sizlere daha iyi chat ve sohbet imkanı sunmak için elimizden gelenin en iyisini ve yeni sistemleri takip ederek sizlerle buluşturmaktayız.

Kameralı sohbet kuralları

  • Kameralı sohbet sistemini kullanan kullanıcıların tutum ve davranışlarına dikkat etmeleri ve ona göre davranmaları zorunludur. Karşıdaki insanın gururunu kırmayacak ve seviye sohbet sınırlarını aşmadan ona göre davranmaları gerekmektedir.
  • Kameralı sohbet odası genelinde küfür/argo sözcüklerin kullanılması kesinlikle yasaktır. Kullanıldığı taktirde kanaldan uzaklaştırılarak bağlantısı kesilir.
  • Giren kullanıcılara sataşmak, hakaret etmek, küfür etmek, saygısızlık yapmak kesinlikle yasaktır.
  • Özel odalarda kullanıcıları tahrik edici sözler cinsel sohbet içeriğine dair konuşma ve görüşmeler yapmak yasaktır. Bu durumda kullanıcının şikayet etmesi sizin kanaldan uzaklaştırılmanıza neden olabilir.

 

Ekleyen : - Tarih: 07 Aralık 2016 - 23:06 - Okunma Sayısı : 1.616 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Bayanlarla Kelebek SohbetIRC Kelebek mIRC Sohbet

Bizimmekan Sohbet odalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

chat sayfaları nelerdir?IRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.