Kelebek sohbet

Anasayfa > blog > Kelebek sohbet

Sizlere kelebekci.net ekibi olarak kelebek sohbet odalarını tanıtmak amacı ile yazmış olduğum makaleyi sunmak istiyorum. Kelebek sohbet ne demek ve kelebek sohbet odalarına nasıl bağlanılır, bunlardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle kelebek sohbet ne demektir bunu sizlere açıklayayım.

Kelebek sohbet

cropped-kelebekci2.jpg

Kelebek sohbet, yazılı sohbet sunucularının bir zamanlarda en popüler ismi haline gelmiş arkadaşlık sitesiydi. Fakat son zamanlarda gelişmiş ve teknoloji ile uyumlu yani mobil sohbet siteleri çoğalınca kelebek sohbette yavaş yavaş popülerliğini kaybetmişti. Ancak kelebekci.net ekibi olarak sizlere sunmuş olduğumuz kelebek sohbet odalarında bu sistemi geliştirerek sizlere en iyi chat hizmetini sunmaktayız. Günümüzde insanların en iyi vakit geçirdikleri sohbet kanalları havaların soğuması ile birlikte gün geçtikçe çoğalıyor. Kelebek sohbet, kelebek, kelebek chat gibi daha bir çok arama kelimelerinde en üst sıralara yükselmiş bulunmaktayız. İnsanların bir arada toplanarak muhabbet etmenin en güzel yolunu sizlere sunan kelebekci.net seviyeli ve dürüst ilişkilerini de beraberinde getirmektedir. Kelebek chat denince akla gelen ilk isimlerden biri olan sayfamız, mobil sohbet sayesinde nerede olursanız olun mükemmel dostlukları sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Kelebek chat kuralları

  1. Kelebek chat kanalına bağlanan kullanıcıların aile, toplum, Türkiye Cumhuriyeti ahlaki yasalara uygun şekilde sohbet etmeleri zorunludur.
  2. Kanalda cinsel sohbet içerikli konuşmaların yapılması, argo, küfür, hakaret gibi sözler kullanılması kesinlikle yasaktır.
  3. Kanal güvenliği açısından kullanıcıların birbirlerine telefon, kredi kartı, banka hesapları gibi kişisel bilgilerinin paylaşılması yasaktır. Aksi durumda kelebekci.net adresi kesinlikle sorumlu değildir.
  4. Kullanıcıların kanal görevlilerine karşı tutum ve davranışları konusunda dikkat etmeleri ve onların yönlendirmesi doğrultusunda sohbet etmeleri zorunludur.

Kelebekci.net ekibi olarak sizlere iyi sohbetler dilerim. Yayınlamış olduğum makaledeki kurallar kesinlikle uyulması gereken kurallardır. Bu konudaki hassasiyetiniz için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

Ekleyen : - Tarih: 02 Ocak 2016 - 18:07 - Okunma Sayısı : 1.797 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Bayan Chat

Bayan ChatIRC Kelebek mIRC Sohbet

Chat Etmenin yollarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.