Mobil Chat yapmak

Anasayfa > blog > Mobil Chat yapmak

Mobil chat yapmak?

Merhaba arkadaşlar sizlerle paylaşacağım bugün ki makale mobil chat nasıl yapılır. Mobil chat ne demektir bunları anlatacağım. Fakat mobil chat yaparken hangi uygulamaları kullanmanız gerektiğini de anlatarak sizleri bilgilendirmek istiyorum.

mobil

Mobil chat

Mobil chat nedir?

Mobil chat, kullanıcıların tablet veya telefondan bağlanarak girdikleri chat sitelerinde arkadaş bulmak için yapılmış olan android uyumlu site veya uygulama türüdür. Mobil chat iki şekilde kullanılır.

  • Bu yöntem tamamen web servisine bağlı olarak uygulama indirmeden kullanıcıların direk adres yoluyla bağlantı kurup mobil chat uyumlu olan web site yöntemidir. Bu yöntem sayesinde kullanıcılar herhangi bir uygulama indirmeden rahatlıkla radyo, oyun, yarışma kanallarına bağlanarak özgürce vakit geçirebileceği bir sitemdir. Fakat ben pek bu sistemi beğenmiyorum. Neden diyecek olursanız adresi unuttuğunuz taktirde siteyi aramak zorunda kalacaksınız ve bu arama sonucunda başka sitelere girebilir kendi arkadaşlarınızı kaybedebilirsiniz. Bu kaybı önlemek için benim önerim mobil uygulamasını indirmek olacaktır.
  • Bu yöntem biraz karışık gibi görünse de kullanıcıların en rahat ve güvenilir biçimde kullanmasını sağlayan bir irc mobil uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar sürekli aynı yere girmiş olacaktır. Yani uygulamaya sunucu adresini bir kere kaydetmeniz durumunda sisteme otomatik olarak kaydedilir ve sorunsuz düzenli olarak giriş sağlanır.
mobil-sohbet

Mobil sohbet

Mobil chat sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun sizin yalnızlığınıza ortak olacak sizinde güzel vakit geçirmenizi sağlayacak mükemmel bir ortam sizi  bekliyor. Kelebekci.net ekibi olarak sizlere sunulan chat ve sohbet imkanını elimizden geldiğince özverili bir şekilde yapma çabasındayız. Sizin de katılımları sayesinde daha seviyeli ve dürüst sohbetler kurmak adına geliştirmekte olduğumuz mobil chat, mobil sohbet, irc mobil gibi daha geniş kapsamlı projelerle uğraşmaktayız.

Kendinizi ne zaman yalnız hissederseniz aradığınız adreslerden biri olmak istiyoruz. Sizin gibi değerli kullanıcılarımızın katılımı ile daha huzurlu bir sohbet ortamı yaratmak ve bu ortamda sizde bulunmak istiyorsanız kelebekci.net adresini ziyaret edebilir keyifli müziklere ve oyunlara eşlik edebilirsiniz. Muhabbet’in olduğu her yerde biz varız.

Ekleyen : - Tarih: 16 Kasım 2015 - 11:49 - Okunma Sayısı : 1.731 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Kelebek Chat Odaları

Kelebek Chat OdalarıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Mynet Chat siteleriIRC Kelebek mIRC Sohbet

Görüntülü Chat Siteleri

Görüntülü Chat SiteleriIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

LeyL

16 Kasım 2015 - 15:13

merhaba istanbuldan arkadas varsa tanilmak istiyorum

marmarisp

16 Kasım 2015 - 15:21

Burada arayis yapacagina sohbet kanalina gir asil sohbet orada donuyor 😀


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.