Mynet Chat siteleri

Anasayfa > blog > Mynet Chat siteleri

mynet chat siteleri varmı

Merhaba arkadaşlar muhabbet odaları ve mynet chat siteleri konusunda sizleri bilgilendirmek için bir makale hazırladım. Bu makalede bulunan konu başlıklarını sizlerle paylaşmak gerekirse şöyle sıralayalım.

  1. Mynet chat siteleri ne demek?
  2. Mynet Chat nasıl yapılır?
  3. Mynet Chat kuralları nelerdir.

Mynet chat siteleri ne demek?

Eski mynet sohbet

Eski mynet sitesini ele alacak olursak, günlük olarak spor, siyaset, magazin, kadın vb. bir çok haberleri ekliyorlar ve güncel konuları ele alıyorlardı. Bunun yanı sıra Mynet Chat veya Mynet sohbet adı altında insanların birbirleriyle iletişim halinde olup aynı yerde aynı anda sohbet edebilmelerini sağlamaktı. Kız erkek demeden genç yaşlı ayırt etmeden bütün kullanıcılarının katılımları oldukça yoğun ve popüler bir siteydi. Biz de kelebekci.net ekibi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Mynet Chat sitesini açtık ve bu konuda özel bir kanal açarak sizlere daha kolay chat imkanı sağlamaktayız.

Mynet Chat nasıl yapılır?

Mynet sohbet odalarına bağlanmak için en önemlisi internetimizin olması gerekiyor. İnternet üzerinden bağlantı kurulduğu için İnternet olmadan çalışması mümkün değildir. Sitemize giriş yaptıktan sonra sohbete başla yada sağda bulunan resme tıklayarak sohbete başlayabilirsiniz. Üstelik mobil sohbet girişi de bulunan mynet chat odalarında siz değerli kullanıcıların istedikleri zaman bağlanabilmesi için kodlanıp tasarlanmıştır. Siz de rahatlıkla telefondan bağlanıp yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Mynet Chat Siteleri Kuralları

  • Kanala giren kullanıcıların birbirleri ile olan sohbet ve muhabbetleri bizim için önemlidir. Kanalda bulunan kullanıcılar arasında küfürlü konuşmak argo kelimeler kullanmak yasaktır.
  • Kanalda bulunan kullanıcıların tartışma yaratması seviyesizce davranması yasaktır.
  • Kanalda bulunan yönetici ve kanal görevlisi arkadaşlara tartışmaya girmek veya tartışma yaratacak kelimeler kullanması yasaktır. Böyle bir durumda kanal görevlilerin uyarılması ve bu uyarıdan sonra hala devam etmesi durumunda kanaldan atılması gerekir. Bu durumu yaratmamak için kanalda bulunan görevlilerin sözlerini dinlemekte kesinlikle fayda vardır.

 

Ekleyen : - Tarih: 22 Aralık 2016 - 12:56 - Okunma Sayısı : 1.552 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
bayan sohbet

Chat sohbet yapmak nasıl olur?IRC Kelebek mIRC Sohbet

Mobil sohbet anı yaşaIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.