Online Chat odaları

Anasayfa > blog > Online Chat odaları

Merhaba değerli kelebekci.net kullanıcıları bugün sizlere Online sohbet odaları hakkında biraz bilgi vereceğim. Online sohbet odaları ne demek? Online sohbet nasılsın kullanılır, bunlardan bahsedeceğim.

Online sohbet ne demektir

Online sohbet, anlık mesajlaşmak için kullanılan ve İnternet üzerinden bağlantı sağlanılan bir chat sistem topluluğudur. Bu sistem sayesinde rahatlıkla arkadaş bulabilir veya vakit geçirmek için sohbet odaları ile bağlantı sağlayabilirsiniz. Online sohbet sistem yöneticileri tarafından ücretli veya ücretsiz olarak iki kısımdan oluşan sohbet sistemidir.

Chat odalari

Chat odalari

Ücretli Online sohbet

Birinci kısım ücretli online sohbet odaları, yani üyelik isteyen ve giriş maddi açıdan sağlanan kullanıcıların ücretli olarak giriş yapmakta oldukları sistemdir.Bu sistemle kullanıcının elde etmiş olduğu nick ve şifre ile giriş ücretini ödedikten sonra sisteme giriş yapıp sohbet odaları ile bağlantı kurmaları sağlanmaktadır.

Ücretsiz Online sohbet

Ücretsiz online sohbet odaları ise, tamamen bedava olan hiç bir kar elde etmeden kurulmuş olan ve tamamen kullanıcı menfaatine açılmış bir sohbet sistemidir. Bu nedenle kullanıcı herhangi bir üyelik yapmaya gerek duymadan sohbet odalarına giriş yapabilir ve sohbet etmenin faydalarını görür. Ücretsiz sohbet günümüzde insanların en çok tercih ettikleri sohbet sistemidir.

Online sohbet odalarında bunların yanı sıra radyo, eğlence, oyun kanalları kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir. Hem oyun oynayıp sohbet etmek hemde radyo dinleyip kullanıcılara şarkı armağan edip onlarla keyifli vakitler geçirmek için son derece mükemmel bir sohbet ortamı oluşturmaktayız. Böylelikle hem sohbet ettikten sonra sıkıcı bir hale gelen durumunuz söz konusu olunca hemen oyun kanallarına yönelip kafanızı dağıtma şansınız bulunmaktadır.

Online Chat kuralları

  • Online chat odalarında sohbet eden kullanıcıların küfür/argo gibi kelimeler kullanması kesinlikle yasaktır. Küfür eden veya o muhabbete ortak olan kullanıcıların kanaldan uzaklaştırılması yöneticilerimiz tarafından gerçekleşir.
  • Kanalda bulunan yönetici arkadaşların uyarılarına uymak ve onların yönlendirmesi doğrultusunda sohbet etmek gerekmektedir.

 

Ekleyen : - Tarih: 05 Aralık 2015 - 14:29 - Okunma Sayısı : 1.754 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?
Radyo Sohbet Sitesi

Radyo Sohbet SitesiIRC Kelebek mIRC Sohbet

Afrin operasyonu sürüyorIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

_CarriSma35_

12 Aralık 2015 - 13:41

surekli bu sunucuya baglaniyorum ve aradigim arkadasligi burada buldum.

kamyoncuyum

12 Aralık 2015 - 14:38

sohbete giris yerini bulamadim yardimci olurmusunuz.


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.