Seviyeli Sohbet Edelim

Anasayfa > blog > Seviyeli Sohbet Edelim

Seviyeli sohbet ne demektir

Merhaba kelebekci.net kullanıcıları bugün sizlere seviyeli sohbet ne demektir. Seviyeli sohbet siteleri nerelerde var bunlardan biraz bahsetmek istiyorum. Seviyeli sohbet kuralları nelerdir, bunları anlatırken sohbete giren kullanıcıların nelere dikkat etmelerini öğreneceğiz.

Seviyeli sohbet nedir?

Seviyeli Sohbet

Bildiğiniz gibi Türkiye’de bir çok sohbet siteleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çoğu siteler cinsel sohbet içerikli sunucular kurmaktadır. Seviyeli sohbet odaları ise bunlardan tamamen uzak insanların buluşup arkadaşlık kurmalarını sağlayan sosyal arkadaşlık sitesidir. Kesinlikle cinsel sohbet konuları içermeyen seviyeli dürüst bir sohbet kanalı oluşturma içerisinde olan ekibimiz bu konuda çok hassas bir çalışma içerisindedir.

Okumanın insan için bir zevk, bir eğlence olması yanında hiç kuşkusuz eğiticiliği de vardır. Okumuş olmayı, kitaplar devirmeyi yalnız bilgiçlik, caka ve başkalarını küçümseme gibi olumsuz davranışlar için bir araç sayanlara şaşmamak elden gelmez. İşe yaramayan bilgi, ha kitaplarda olmuş ha kafalarda, ne farkı var ki? Davranışları beslemeyen bilgi, sindirilmemiş, kana, cana karışmamış besin maddesi gibi yük olmaktan öteye gitmez. Seviyeli sohbet odaları da buna benzer, bilgi paylaştıkça değer kazanır ve o bilgiyi seviyeli bir şekilde sohbet odalarına aktararak başka arkadaşların da yararlanmasını sağlamalıyız. Bu yüzden kelebekci.net ekibi olarak bu tür sohbet sitelerini açmış bulunmaktayız.

İnsanlar kendini yalnız hissettiklerinde yapacak bişeylerin olmadığını hissederler ve bu hissiyat onları karamsarlığa sürükleyebilir. Çocuklar da büyükler de yaşayarak öğreniyor. Yapılan hatalar çok şey öğretiyor insana. Kendimizi gerçekten tanır, kendimizle barışık olursak çevremizdekilere sevgi dolu, hoşgörülü ve içtenlikli bir yaklaşımımız olur. Seviyeli sohbet odalarında da böyle sevgi ve hoşgörülü olmamız ve konuştuğumuz arkadaşlara yaklaşımlarımızı bu yönde sergilemeliyiz.

Seviyeli sohbet kuralları

  • Seviyeli sohbet odalarına giren kullanıcıların küfürlü konuşmak, hakaret etmek, rahatsız edici sözlerde bulunması yasaktır.
  • Kanalda bulunan kullanıcıların tartışma yaratacak sözler kullanması seviye sınırlarını ihlal etmesi kesinlikle yasaktır.
  • Kanaldaki görevli arkadaşlarla kavga etmek onları kışkırtacak şekilde söz sataşmasına girmek yasaktır.

Kanala giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uyması kesinlikle zorunludur…

Ekleyen : - Tarih: 15 Aralık 2016 - 17:51 - Okunma Sayısı : 1.470 kez okundu
Google

BU KONUYA BENZER İÇERİKLEREDE BAKMAYI ASLA UNUTMAYINIZ?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimize Bakabilirsiniz Kelebek Sohbet Chat Ne Haberler Var?

Galiba Sagopa KajmerIRC Kelebek mIRC Sohbet

Omegle chat yeni açıldıIRC Kelebek mIRC Sohbet

Arkadaş bulma sayfasıIRC Kelebek mIRC Sohbet

DİĞER YORUMLARA BAKARAK SİZDE BİR YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ?

Eğer Bu Konu Hakkında Yorum Yapmassan Gökyüzü Başına Çökecek :) Şimdi Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


sohbet

KELEBEKCİ SİTE KATEGORİLERİ

Kelebekci Site içi Kategorilerimiz

KELEBEKCİ TOP 10 LİSTESİ

En Fazla Okunan Konu İçerikleri

POPÜLER OLAN 10 İÇERİK

En Çok Yorumlanan, En Popüler Olanlar.